Chłopak Roksany Węgiel

i

Autor: AKPA/Instagram Chłopak Roksany Węgiel

To się porobiło!

Chłopak Roksany Węgiel MA MAŁE DZIECKO ze znaną aktorką! Powalające doniesienia!

2023-01-11 16:10

Roksana Węgiel (18 l.) udzieliła właśnie wywiadu, w którym pierwszy raz zdobyła się na zwierzenia o swoim trwającym od kilku miesięcy związku. Nic więc dziwnego, że zarówno fani, jak i media, zainteresowali się tym, kim jest chłopak nastoletniej gwiazdy. Dziennikarze dowiedzieli się właśnie, że Kevin Mglej, który jest sporo starszy od Roksany, ma małe dziecko ze znaną aktorką. Poznajcie sensacyjne szczegóły!

Roksana Węgiel udzieliła właśnie wywiadu Plejadzie, w którym pierwszy raz opowiadała o swoim związku. W rozmowie z portalem nastolatka rozpływała się nad swoim ukochanym i stwierdziła, że "nikogo i niczego w życiu nie była tak pewna, jak tej relacji". Nic więc dziwnego, że już od samego rana profil Kevina Mgleja na Instagramie cieszy się sporym zainteresowaniem fanów piosenkarki i dziennikarzy. O związku 18-letniej gwiazdki i starszego o 8 lat autora piosenek rozpisują się niemal wszystkie plotkarskie media. Najwidoczniej Kevin przeczytał kilka artykułów o sobie, bo za pośrednictwem Instagrama postanowił zdementować kilka podawanych przez media informacji.

- Z bliżej niezrozumiałego powodu jestem dzisiaj tagowany w jakimś milionie rzeczy, co osobiście mnie bawi i skłania do zabawy - kilka faktów o Kevinie - rozpoczyna chłopak Roksany Węgiel.

Mgleja wypisał w czterech podpunktach kilka faktów o sobie. Wyjaśnił, że nie jest producentem muzycznym, tylko songwriterem. Poinformował też, że nie jest właścicielem trzech firm, tylko czterech. Dwa podpunkty dotyczące życia prywatnego 26-latka zwróciły naszą szczególną uwagę. Kevin zdradził, że nigdy nie był żonaty, ale ma małego synka z poprzedniego związku.

- Nie mam i nie miałem żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie - poinformował chłopak Roksany Węgiel.

Okazuje się, że matką synka Mglei jest aktorka Malwina Dubowska, z którą jeszcze w 2020 roku był zaręczony. Dubowską możecie kojarzyć z takich seriali, jak "Papiery na szczęście", "Korona królów. Jagiellonowie", "W rytmie serca" czy z "Na dobre i na złe". Rodzice nazwali swojego synka William. Chłopiec urodził się 28 stycznia 2020 roku, a zatem za parę dni skończy 3 latka.

Roksana Węgiel wyznała w wywiadzie, że jej rodzice nie mają problemu z różnicą wieku pomiędzy nią a Kevinem. Myślicie, że są tak samo tolerancyjni w sprawie jego synka?

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany