Roksana z Rolnik szuka żony 8 jest w ciąży!

i

Autor: FB/@rolnikszukazonytvp

Poważna operacja

Roksana z "Rolnik szuka żony" w weekend bawiła się na weselu . Wylądowała w szpitalu

2023-09-14 10:13

Roksana wystąpiła w 8. edycji "Rolnik szuka żony", gdzie była kandydatką Stanisława Pytlarza. Zamieszkała razem z Olą i Teresą w wystawnym pałacyku. Dziewczyny nie znalazły tam miłości. Jednak po udziale w programie TVP dwie z nich bardzo szubko zostały mamami. Roksana niedawno urządziła chrzest święty swojego synka Oliwiera. Potem bawiła się na ślubie Kamila i Joanny Osypowiecz, uczestników tej samej edycji "Rolnik szuka żony". Niestety wkrótce potem trafiła do szpitala i przeszła poważną operację

Roksana i jej narzeczony Kamil Smoliński są bohaterami vloga "Sarna w terenie", gdzie pokazują swoje życie. Z pewnością na kanale znajdzie się także ślub Kamila i Joanny, który relacjonowała była uczestniczka "Rolnik szuka żony". Niestety po weselu Roksana trafiła do szpitala, gdzie przeszła skomplikowaną operację. Teraz opisała, co jej się stało.

- Jest już ok. Bardzo dziękuję za wiadomości, za trzymanie kciuków. Co się właściwie stało? Nabawiłam się przepukliny kresy białej z fragmentem jelita. Było dość niebezpiecznie, ale jest już wszystko ok. Umówiłam się z chirurgiem na konkretny termin, żeby zrobić z tym porządek. Drogie panie po porodzie naturalnym bądź też cesarskim cięciu — zróbcie coś dla siebie: USG jamy brzusznej. Mój organizm dawał mi sygnały, że jest coś nie tak i miałam rację — napisała Roksana na swoim profilu na Instagramie.

Łuksza z "Rolnik szuka żony" usłyszał dramatyczną diagnozę! Potrzebna była pilna operacja

"Rolnik szuka żony" w Targach Kielce. Jak poszukują uczestników?

"Rolnik szuka żony 6". To wiedzą tylko prawdziwi fani

Pytanie 1 z 10
Kim z wykształcenia jest Adrian?