Rolnik szuka żony 7: zwiastun drugiego odcinka

i

Autor: fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP "Rolnik szuka żony" 7: zwiastun drugiego odcinka

"Rolnik szuka żony" 7: Kandydatki przyjechały do rolników. Zobacz, kogo wybrali!

2020-09-16 7:21

"Rolnik szuka żony" 7 wystartował w minioną niedzielę, niosąc widzom TVP spore emocje. W piątce kandydatów znaleźli się między innymi piękna rolniczka Magdalena oraz 68-letni Józef z Lubelszczyzny. Kogo zaprosili na wstępne zapoznanie? Zobaczcie!

Każdy sezon "Rolnika" budzi spore zainteresowanie widzów, którzy przez kilkanaście tygodni obserwują, jak farmerzy pielęgnują uczucie, po które zgłosili się do telewizji. Siódmy sezon zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie: jednym z rolników jest chociażby 68-letni Józef, który ma na koncie drobną awanturę lokalną. Kolejnym uczestnikiem jest Paweł, który już raz w telewizji wystąpił, pokazując okazałe mięśnie...

TVP pokazała już zwiastun drugiego odcinka "Rolnik szuka żony", który zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę 20 września. Możemy chociaż przez chwilę zobaczyć kandydatki (i kandydatów), których zaprosili rolnicy chętni do bliższej znajomości. Widać już, że Magdalena miała szeroki gest i zaprosiła spore grono mężczyzn, a Maciej zaprosił nauczycielkę, o której rozprawiał w pierwszym odcinku.

Przypomnijmy, że dopiero później rolnicy zdecydują, kogo ostatecznie zaproszą do swoich gospodarstw. Z tak bogatego grona muszą wybrać jedynie po kilka osób, aż ostatecznie w rywalizacji o ich serce zostają pojedyncze kandydatury.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany