Rolnik szuka żony 9: Tomasz R. jest oburzony zachowaniem jednej z kandydatek

i

Autor: Telewizja Polska S.A.

Relacja na żywo

"Rolnik szuka żony 9": Tomasz R. oburzony zachowaniem jednej z kandydatek. Zataiła przed nim coś ważnego! [ZAPIS RELACJI]

2022-10-02 22:32

W 9. sezonie programu "Rolnik szuka żony" nie brakuje emocji. W pierwszym odcinku poznaliśmy uczestników i dowiedzieliśmy się, czego szukają w partnerach. Tym razem bohaterowie spotykali się twarzą w twarz z osobami, których listy wybrali. Co jeszcze wydarzyło się w 2. odcinku randkowego show dla rolników? Sprawdźcie!

Program "Rolnik szuka żony" jest niekwestionowanym hitem TVP. Produkcja regularnie bije rekordy popularności i przyciąga przed telewizory miliony widzów. Fani randkowego show dla rolników ponownie musieli uzbroić się w cierpliwość. Tak, jak w przypadku premiery pierwszego odcinka, tak i teraz musieli czekać aż dwa tygodnie na emisję odcinka drugiego. Wszystko przez mecz Polska-Walia, który odbył się w ramach Rozgrywek Ligi Narodów UEFA.

Co działo się w 2. odcinku 9. sezonu "Rolnik szuka żony"?

W drugim odcinku 9. edycji kultowego "Rolnik szuka żony" rolnicy spotkali się ze swoimi kandydatami i kandydatkami. Emocji nie brakowało! 41-letni Tomasz R. w końcu miał okazję poznać bliżej Klaudię, 23-latkę w zaawansowanej ciąży. Mężczyzna wydawał się nią oczarowany. Nie obeszło się również bez małej afery. Jedna z kandydatek, 40-letnia Karolina zataił przed nim, że ma syna. Tomasz uznał, że taki brak szczerości już na początku znajomości nie wróży nic dobrego i pożegnał kobietę. Rolniczka Klaudia, mimo obaw, zaprosiła na spotkanie młodszego od siebie Konrada. 22-latek wywarł na niej bardzo pozytywne wrażenie.

Zobacz, co jeszcze działo się w 2. odcinku najnowszego sezonu "Rolnika"! Komu serce zabiło mocniej?

Relacja z "Rolnik szuka żony 9", odcinek 2

20:00

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w 2. odcinku 9. sezonu "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie zwiastun!

21:17

Zaczynamy!

21:21

Tomek K. zrobił ogromne wrażenie na paniach! Mówią, że jest uśmiechnięty i przystojny. Będzie gorąco!

21:22

Klaudia zobaczyła swoich kandydatów! Jest podekscytowana, ale nie ma żadnych oczekiwań. Bardzo chce, żeby wśród nich był "ten jedyny". Panowie nie mogli oderwać od niej wzroku!

21:25

Pora na Michała! 24-latek w końcu ma okazję poznać swoje kandydatki. Jak przyznał, najwięcej myślał o Adriannie, której list wybrał na chybił trafił.

21:27

Michał opowiedział Adriannie, że wylosował jej list. Dziewczyna jest nianią piątki dzieci. Ma tatuaże i obawiała się, że Michał może odrzucić ją ze względu na nie. Na szczęście 24-latek ma liberalne podejście do kwestii tego typu ozdób. Uznał, że Adrianna jest dziełem sztuki!

- Wpadłem w sidła - powiedział po spotkaniu.

21:28

Mateusz zobaczył swoje kandydatki. Jest zachwycony!

- Oczy chodzą od prawej do lewej - powiedział.

21:30

Tomasz R. intensywnie myślał o kobietach, z którymi rozmawiał przez telefon. Mężczyzna najbardziej chciał spotkać się z Justyną. Niestety, ta nie mogła stawić się na spotkaniu osobiście. Tomasz będzie miał trzy randki online i trzy na żywo.

21:31

Tomek K. i jego wybranka, 22-letnia Katarzyna, mają pierwszą randkę! Połączył ich podobny kierunek studiów.

- To bardzo fajna, skromna i naturalna dziewczyna. Podoba mi się - ocenił.

21:32

Druga randka, z 23-letnią Martyną, była bardzo udana. Później Tomek K. spotkał się z 19-letnią Zuzanną, czyli swoją najmłodszą kandydatką. Mężczyźnie spodobało się, że jest zdecydowana.

21:32

Klaudia i Konrad mają swoją pierwszą randkę! Kobieta wyznała, że nie jest do końca jest przekonana, że 22-latek jest gotowy na założenie rodziny. Chłopak ma jednak poważne podejście do życia.

- Pomimo tego wieku jest dość dojrzały. Duże zdziwienie, ale na plus - powiedziała.

21:37

Teraz pora na randki Michała. Kandydatki są nim zachwycone! 19-letnia Marta zrobiła na rolniku ogromne wrażenie. Przede wszystkim dlatego, że ma już doświadczenie w życiu na wsi.

21:39

Pora na pierwszą randkę online Tomasza R. Kasia zrobiła na nim dobre wrażenie. Oboje są samotnymi rodzicami i mają podobne doświadczenia życiowe. Kobieta od urodzenia mieszka na wsi. Poza tym pracuje jako pielęgniarka, więc nie boi się ciężkiej pracy.

21:45

31-letni Krzysztof wysłał Klaudii list, bo namówił go do tego kolega. Miał szczęście, bo kobieta go wybrała właśnie jego! Ich randka przebiegła w pozytywnej atmosferze. Na drugie spotkanie przyszedł 30-letni Piotr. Kobieta zapamiętała z jego listu, że pisał o spędzaniu wakacji na wsi w czasach dzieciństwa. Niestety, życie na wsi, a wakacje to dwie różne rzeczy. Czy Piotr dałby sobie radę w wiejskie rzeczywistości?

21:45

Klaudia otrzymała 34-letniego Sebastiana ręcznie zrobiony prezent! To podstawka z plastra lipy z napisem "Rolniczka szuka męża". Rozmowa jednak się nie kleiła... Podobnie było z kolejnym kandydatem.

21:49

Michał miał wątpliwości co do kolejnej kandydatki. Wszystko przez to, że napisała w liście: "otrzymujesz mandat za przekroczenie przystojności"! 24-latek obawiał się, że kobieta aż za dobrze wie, jak obchodzić się z mężczyznami. Po spotkaniu jego wątpliwości prysły, niczym bańka mydlana.

- Wie, czego chce od związku - ocenił.

21:50

Tomasz R. spotkał się z 40-letnią Karoliną. Niestety, ta zataiła przed nim, że ma syna... To nie spodobało się rolnikowi.

- Wywarła na mnie negatywne wrażenie, dlatego, że zataiła fakt, że ma dziecko - powiedział.

21:53

- Bardzo czekam na randkę z Justyną. To dziewczyna, która jest moją faworytką - powiedział Tomasz.

Para połączyła się na kamerce. Justyna nie ma doświadczenia w życiu na wsi. Powiedziała jednak, że nie boi się zwierząt. Tomasz dostrzega, że wiele ich łączy. Ma nadzieję, że niedługo zobaczą się na żywo.

- Myślę, że będzie w tych trzech osobach, które zaproszę na moje gospodarstwo - powiedział.

21:59

Pora na 23-letnią Klaudię! Kobieta w zaawansowanej ciąży spotkała się z 41-letnim Tomaszem.

- Pomimo jej młodego wieku, między nami zaiskrzyło - ocenił rolnik.

Dla Klaudii wiek to tylko liczba. Nie ma dla niej problemu, że rolnik jest od niej znacznie starszy. Klaudia bała się, że mężczyzna odrzuci ją ze względu na ciążę. Szczególnie że Tomasz jest w takiej sytuacji pierwszy raz.

22:05

Rolnicy wkrótce będą musieli podjąć ostateczne decyzje! To nie będzie łatwe...

22:07

Dziękujemy, że byliście z nami!

Sonda
Kto z programu "Rolnik szuka żony" podoba ci się najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają