Nowy sezon Rolnik szuka żony już w tę niedzielę? Fani mają wątpliwości. W sieci pojawił się zwiastun kolejnego odcinka!

i

Autor: Facebook/Rolnik szuka żony

Widzowie długo na to czekali!

Nowy sezon "Rolnik szuka żony" już w tę niedzielę? Fani mają wątpliwości. W sieci pojawił się zwiastun kolejnego odcinka!

2022-09-28 7:30

Fani show "Rolnik szuka żony" długo czekali na 9. sezon serii. Tym większe było ich rozczarowanie, kiedy premierę kolejnego odcinka przekładano, m.in. z powodu emisji wydarzeń sportowych. Nic więc dziwnego w tym, że mają wątpliwości, czy dojdzie do zapowiadanej premiery kolejnego odcinka 9. edycji "Rolnik szuka żony", która ma mieć miejsce już w najbliższą niedzielę, 2 października. W sieci pojawił się zwiastun drugiego odcinka nowego sezonu! Znajdziecie go poniżej.

Premiera nowego odcinka 9. sezonu "Rolnik szuka żony" już w najbliższą niedzielę! Widzowie obawiają się, czy do niej dojdzie

Wokół premiery 9. sezonu popularnego show TVP "Rolnik szuka żony" narobiło się sporo zamieszania, kiedy jej datę wciąż przekładano na później. Stało się tak m.in. ze względu na emisję 1/8 finału Mistrzostw Świata siatkarzy, podczas których polska drużyna zmierzyła się z reprezentacją Tunezji. A kiedy wreszcie widzowie doczekali się pierwszego odcinka ulubionego programu, pod znakiem zapytania stanął termin, w którym będą mogli obejrzeć kolejny. Tym razem transmitowano bowiem starcie polskiej reprezentacji piłki nożnej z drużyną Walii.

Teraz jednak stacja TVP zapewnia, że widzowie smakiem się nie obejdą i premiera 2. odcinka 9. edycji "Rolnik szuka żony" odbędzie się już 2 października, w najbliższą niedzielę. Okazuje się jednak, że nie wszyscy w to wierzą!

"Nie chwal dnia przed zachodem słońca" - pisali na fanpage'u show "Rolnik szuka żony" fani serii na Facebooku. Podobnych komentarzy było sporo! Tymczasem w sieci pojawił się już nowy zwiastun kolejnego odcinka. Trzymamy kciuki, żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem! Obejrzycie go poniżej.

Jak wyglądali kandydaci do 9. sezonu "Rolnik szuka żony"? Poznajcie ich bliżej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czekasz na premierę nowego odcinka 9. sezonu "Rolnik szuka żony"?
Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają