Paweł Deląg został dziadkiem. W sieci pojawiło się wzruszające zdjęcie. Aktor pęka z dumy!

i

Autor: AKPA

Gratulujemy!

Paweł Deląg został dziadkiem. W sieci pojawiło się wzruszające zdjęcie. Aktor pęka z dumy!

2022-09-27 18:39

Choć o Pawle Delągu (52 l.) głośno było ostatnio w kontekście plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, w życiu aktora nie brakuje i innych rewelacji. Właśnie został dumnym dziadkiem! Jego starszy syn, również Paweł Deląg, opublikował wspólnie z żoną urocze zdjęcie ze spaceru z maluchem. Gratulujemy powiększenia rodziny! Aktor na początku roku pochwalił się również wzruszającym nagraniem ze ślubu syna. Nie ukrywał, że to był to jeden z najpiękniejszych dni w jego życiu.

Paweł Deląg ukrywał, że zostanie dziadkiem! Teraz tajemnica się wydała. "To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny"

Paweł Deląg jest znany z tego, że publicznie woli opowiadać o swoich rolach - ostatnio aktora można było zobaczyć m.in. w polskiej produkcji Netflixa "Gry Rodzinne" - niż o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak fanów Deląga czekała słodka niespodzianka! Aktor właśnie został dziadkiem. Jego starszy syn, również Paweł Deląg, wspólnie z żoną opublikowali zdjęcie z jednego z pierwszych spacerów z maluchem.

Nie zabrakło licznych gratulacji i życzeń szczęścia, do których oczywiście dołączamy i my. Paweł Deląg Junior po ojcu odziedziczył nie tylko urodę, ale i smykałkę do świata filmu. Nie poszedł jednak w ślady znanego taty i zamiast aktorstwa zdecydował się na rozwój kariery w produkcji wykonawczej. Ostatnio pracował przy produkcji serialu TVN  "Nieobecni 2". Teraz spełnia się również jako dumny rodzic! 

Tego fani Pawła Deląga się nie spodziewali - aktor dał jednak wcześniej delikatnie do zrozumienia, że coś jest na rzeczy, publikując na początku roku wzruszające nagranie ze ślubu syna. Mamy nadzieję, że w życiu aktora będzie teraz więcej tak miłych doniesień, zamiast tych o jego rzekomej homoseksualności. Z takich sytuacji aktor potrafi jednak wybrnąć z prawdziwą klasą. Więcej poniżej!

Paweł Deląg pokazał ostatnio prawdziwą klasę! Tak zareagował na zaczepki Jakimowicza, dotyczące jego orientacji seksualnej. Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Co sądzisz na temat reakcji Pawła Deląga na plotki o jego orientacji seksualnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają