Paweł Deląg pokazał swojego starszego syna! Na jego widok padniecie! [ZDJĘCIA]

2021-11-25 20:00
Paweł Deląg pokazał swojego starszego syna! Na jego widok padniecie! [ZDJĘCIA]
Autor: AKPA Paweł Deląg pokazał swojego starszego syna! Na jego widok padniecie! [ZDJĘCIA]

Paweł Deląg jest jednym z najprzystojniejszych, polskich aktorów. 51-letni aktor nie może narzekać na brak powodzenia u kobiet, choć żadnej nie udało się zaprowadzić go do ołtarza. Paweł Deląg ma dwóch synów, o istnieniu drugiego dowiedzieliśmy się dopiero niedawno. Teraz pochwalił się zdjęciami ze starszym synem, Pawłem Delągiem Juniorem. Jest przystojny, jak tata?

Paweł Deląg udzielił ostatnio wywiadu magazynowi "Gentleman", który wywołał niemałe poruszenie. Aktor przyznał w nim, że ma dwóch synów, choć do tej pory wszyscy byli przekonani, że ma tylko jedno dziecko. W 1993 roku na świat przyszedł jego syn, Paweł Junior. Jego matką jest aktorka, Katarzyna Gajdarska.

O drugim synu aktora wiadomo niewiele. Dziennikarzom udało się ustalić, że ma na imię Mikołaj i urodził się w 2001 roku. Chłopak mieszka w Warszawie. Nie wiadomo też, kto jest jego matką, a Paweł Deląg nie zamierza odpowiadać na to pytanie. W rozmowie z gazetą opowiedział, jakim jest ojcem. 

NIE PRZEGAP: Jasnowidz Jackowski miał czarną wizje! TO stanie się około Bożego Narodzenia. Zamiast pieniędzy rząd da nam bony?!

- Staram się być ojcem dobrym i sprawiedliwym. Takim, który ewentualnie pokazuje, w którą stronę iść warto, ale dającym bardzo dużo wolności. Dużo wolności przede wszystkim w podejmowaniu własnych decyzji, ale też brania za nie odpowiedzialności. Wiary we własne możliwości, w to, że warto mieć marzenia i je realizować, że to, co było wczoraj, to było wczoraj i warto skupić się na tym, co będzie jutro, że liczy się przyjaźń - wyjawił aktor.

Paweł Deląg chwali się tylko starszym synem. 28-latek poszedł w ślady ojca i również pracuje w branży filmowej od strony produkcji.

- Pracujemy razem i sprawia nam to frajdę - przyznaje dumny tata.

Teraz pochwalił się w sieci zdjęciami z Pawłem Juniorem. Zobaczcie je niżej. Przystojniak, jak tata?

NIE PRZEGAP: Przykre doniesienia o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Ma poważne problemy z chodzeniem!

Sonda
Syn Pawła Deląga. Podobny do ojca?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE