Rolnik szuka żony. Marta i Paweł trzy miesiące po ślubie ogłosili wspaniałą nowinę

2023-09-30 20:17

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" pod koniec czerwca wzięli ślub kościelny. Na ich weselu, które trwało trzy dni bawiła się m.in. Marta Manowska. Okazuje się, że niebawem ich rodzina ponownie się powiększy.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny już po ślubie! Mamy zdjęcia z uroczystości!

i

Autor: instagram.com/marta_paszkin

Marta i Paweł Bodzianny to bardzo medialna para. Bohaterowie 7. edycji "Rolnik szuka żony" często pokazują swoje życie prywatne. W czerwcu 2022 roku parze urodził się synek Adaś, który miał chrzest razem ze ślubem swoich rodziców. Teraz uczestniczka show TVP1 ogłosiła, że jest w kolejnej ciąży. Małżonkowie pokazali krótki filmik z wakacji nad polskim mrzem, gdzie Marta zaprezentowała swój ciążowy brzuszek. Z opisu na Instagramie wynika, że jej trzecie dziecko przyjdzie na świat na początku 2024 roku. Marta jest bowiem córki Stefanii, którą na z poprzedniego związku.

- Pewnie to nasz ostatni wyjazd w takim składzie… bo wkrótce dołączy do nas kolejny członek rodziny. Na pewno (przynajmniej na początku) będzie nam ciężej się gdzieś wybrać - napisali w mediach społecznościowych Marta i Paweł.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" nie oszczędzali na weselu. Wiemy, ile zapłacili za talerzyk. Jakie potrawy podano?

Anna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub z obcokrajowcem, który ją oszukał. Znacie szczegóły?

"Rolnik szuka żony 6". To wiedzą tylko prawdziwi fani

Pytanie 1 z 10
Kim z wykształcenia jest Adrian?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany