Rozenek urosły PALCE u stóp?! Fani są poważnie zaniepokojeni

i

Autor: Akpa Rozenek urosły PALCE u stóp?!

Coś dziwnego dzieje się ze stopami Rozenek. Fani zaniepokojeni

2022-03-24 17:20

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) chciała pochwalić się w sieci wiosenną stylizacją, ale zamiast tego wywołała niemałą burzę. Internauci zwrócili uwagę na place u stóp gwiazdy i stwierdzili, że w ostatnim czasie te urosły. Zobaczcie sami! Wpadka grafika czy niekorzystne ujęcie?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest nie tylko perfekcyjną panią domu, osobowością telewizyjną, idealną mamą i żoną, ale także przedsiębiorczą bizneswoman. Gosia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często reklamuje różnego rodzaju produkty. Niedawno na jej profilu pojawiła się iście wiosenna kampania. Stylizacja w pastelowych kolorach zrobiła wrażenie na fanach Rozenek-Majdan. Czujni obserwatorzy zauważyli jednak, że coś niepokojącego zadziało się w okolicy stóp celebrytki. Chodzi dokładnie o jej palce, które, ich zdaniem, znacząco urosły. 

Przeczytaj także: Problem Małgorzaty Rozenek-Majdan. W domu nie zazna spokoju! "Pokazano mi moje miejsce"

- Palce u nóg mają chyba z 15 cm 😁 Hmmm, ale urosły! 🤣

- A co się stało z palcami u nóg 🤔 urosły 😉😂 - pisali fani.

Jeden z internautów stwierdził, że stopy Małgorzaty Rozenek-Majdan są w normalnym rozmiarze, a "winę" za efekt długich palców zrzucił na obiektyw aparatu.

- Widać słaba znajomość fotografii. Tu ewidentnie ktoś miał obiektyw z szerokim kątem. Przy bliskich odległościach nawet 35mm na fx zniekształca. Szeroki kąt + kadr od dołu, żeby wyeksponować nogi zrobił swoje - orzekł instagramowy ekspert.

Zobaczcie sami! Zwróciliście uwagę na długie palce?

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan w butach za 8 tysięcy złotych.

Sonda
Śledzisz życie Małgosi Rozenek i Radka Majdana?
Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE