Małgorzata Rozenek, Henryk Majdan

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

O CO POSZŁO?

Rozenek wrzuciła wideo z Heniem. Fanki nie miały litości. "U nas to się udało"

2022-11-24 15:00

Małgorzata Rozenek (44 l.) wrzuciła na Instagram nagranie, na którym widać, jak bawi się z Heniem Majdanem (2 l.). Choć wideo bardzo urocze, gwiazda znów została upomniana przez obserwatorki. Poszło o leżący na sofie smoczek. Zareagowała na uszczypliwe uwagi.

Małgorzata Rozenek wiedzie życie szczęśliwej oraz spełnionej żony i matki. Gwiazda, która na brak pracy nie narzeka, każdą wolną chwilę poświęca bliskim, najchętniej spędzając z nimi czas w domu pod kocem i w piżamie. Często publikuje nagrania i relacjonuje, jak wyglądają beztroskie wieczory z gangiem Majdana. Do takich należał ten wtorkowy, kiedy Radosław Majdan (50 l.) był zajęty oglądaniem meczu Polski z Meksykiem. Perfekcyjna zajmowała się wówczas Heniem. Internautki zwróciły uwagę na coś, co leżało na sofie. Zdziwiły się mocno.

Małgorzata Rozenek wrzuciła wideo z Heniem. Fanki nie miały litości. "U nas to się udało"

Małgorzata Rozenek z prędkością światła rozwinęła swoje social media. Rozwinęła je na tyle, że marki kosmetyczne, odzieżowe i inne zabiegają o to, by gwiazda godziła się na współprace z nimi i promowała ich produkty. Reklamodawcy zdają sobie sprawę, że celebrytka ma bardzo aktywnych obserwatorów, którzy z chęcią kupują to, co im poleci. Niestety, Perfekcyjna doczekała się także wiecznie krytykujących ją instagramerów, którzy potrafią słać pod jej adresem uszczypliwe komentarze niemalże na każdym kroku. Ostatnio wielu paniom nie spodobało się, że Małgorzata Rozenek rzekomo nie oduczyła Henia ssać smoczka, gdyż dostrzegły go, jak leżał nieopodal miejsca, gdzie bawił się 2,5-letni chłopiec.

- Serio smoczek?

- Czekam na komentarze o smoczku, który jest na kanapie.

- Ale szybko pani "przechwyciła" smoczka.

- Proponuję, żeby smoczek "zjadł-ukradł" jeden z piesków. I już po temacie smoczka. U nas to się udało, dwa dni i po temacie.

Na jeden z komentarzy Perfekcyjna odpowiedziała, informując, że wmawia Heniowi, że smoczek się zgubił.

Sonda
Śledzisz życie Małgosi Rozenek i Radka Majdana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE