Rozenek zaczepiła Dodę

i

Autor: TVN/Akpa Rozenek zaczepiła Dodę

Ale jej dopiekła!

Rozenek zaczepiła Dodę w "DDTVN". Nawet Gessler była zażenowana

2022-08-29 15:01

Małgorzata Rozenek ma za sobą debiut w roli prowadzącej poranny program "Dzień dobry TVN". Ostatnim gościem show była Magda Gessler, która opowiadała o kolejnym sezonie "Kuchennym rewolucji". Niespodziewanie, zapowiadając Gessler, Małgorzata Rozenek postanowiła wbić szpilę Dodzie - byłej żonie swojego męża, Radosława Majdana. Co powiedziała nowa gospodyni i jak zareagowała na to restauratorka? Poznajcie szczegóły.

Małgorzata Rozenek w poniedziałek 29 sierpnia zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN" u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Debiut nowych gospodarzy od początku był szeroko komentowany i wzbudzał kontrowersje. Ostatecznie, po pierwszym odcinku z ich udziałem, negatywne komentarze ustępują tym dobrym. Choć widzowie czepiają się dykcji i głosu Małgorzaty Rozenek, obyło się bez większych wpadek. 

Naszej uwadze nie umknęła jednak zaczepka Małgosi Rozenek wymierzona w byłą żonę Radka Majdana czyli Dodę. Gdy na kanapach "Dzień dobry TVN" zasiadła Magda Gessler, Rozenek zapowiedziała ją następującymi słowami:

- Ale słuchajcie, mówi się, że królowa jest tylko jedna, a my właśnie zadamy temu kłam - powiedziała, a na jej twarzy wypisała się ironiczna duma ze swoich słów. - Bo w studiu z nami królowa polskiej telewizji, Magda Gessler - dokończyła zapowiedź. 

Nie trzeba wyjaśniać, że Małgosia nawiązała do słynnego hasła, które już lata temu wymyśliła Doda, mówiąc o sobie, że "królowa jest tylko jedna". 

- Gosiu, to zaczynasz z grubej rury... - odpowiedziała od razu Magda Gessler, która nie ukrywała swojego zażenowania, zwłaszcza, że ostatnio miała okazję nagrywać z Rabczewską spoty reklamowe gier internetowych i ponoć obie panie bardzo polubiły się na planie. 

Jak nie ukrywała Rozenek, od kilku dni trwały intensywne próby, które miały przygotować ją do programu, a jeszcze w niedzielę wieczorem odbyła się próba generalna. Łatwo więc domyślić się, że zaczepna zapowiedź Rozenek była zaplanowana. 

Wyszło zabawnie?

Doda ostro o Radku Majdanie i jego małżeństwie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany