Roznerski i Kalska znowu razem? Czyżby pojawiły się niepodważalne dowody?

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski Roznerski i Kalska znowu razem? Czyżby pojawiły się niepodważalne dowody?

Wrócili do siebie?

Roznerski i Kalska znowu razem? Czyżby pojawiły się dowody?

2023-01-10 17:10

Mikołaj Roznerski (40 l.) i Adriana Kalska (37 l.) uznawani byli za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich rozstanie zszokowało opinię publiczną. Czyżby jednak do siebie wrócili? Fani zauważyli pewne znaki, które mogą świadczyć o tym, że Roznerski i Kalska ponownie są w związku...

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska poznali się na planie serialu "M jak miłość". Bardzo szybko okazało się, że świetnie dogadują się również prywatnie. Stworzyli parę nie tylko na ekranie, ale i poza nim. Kalska i Roznerski chętnie pokazywali się razem, również publicznie, i nie szczędzili sobie czułości

Aktorska para zaręczyła się w Wenecji. Fani z niecierpliwością wyczekiwali ślubu, do którego jednak nigdy nie doszło. Mówiło się za to o kryzysie w relacji Kalskiej i Roznerskiego. Z czasem do do mediów przedostała się wieść o rozstaniu pary. Swego czasu łączono Roznerskiego z Anną Głogowską. Ta jednak pokazuje się w mediach społecznościowych z tajemniczym brunetem. Czyżby Roznerski i Kalska postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę? 

Kalska i Roznerski wrócili do siebie? Czy to dowód?

Na instagramowych profilach Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego pojawiły się zdjęcia, które wzbudziły spore zainteresowanie. Wygląda na to, że oboje spędzili Nowy Rok za granicą, w ciepłych krajach. Kalska ujawniła, że przebywała w słonecznej Dominikanie, Roznerski z kolei był nieco bardziej tajemniczy.

Fani jęli zastanawiać się, czy aktorzy wybrali się na wspólne wakacje. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy Kalska i Roznerski dali sobie jeszcze jedną szansę. Nie ma także pewności, że wybrali się oni w to samo miejsce. Część fanów wciąż jednak wierzy, że aktorska para do siebie wróci. 

Co myślicie na ten temat?

Sonda
Czy uważasz, że Mikołaj Roznerski jest przystojny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany