Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przechodzą kryzys w związku?!

i

Autor: AKPA Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przechodzą kryzys w związku?!

Kryzys w związku Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej?! Szokujące doniesienia!

2021-10-22 13:21

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są jedną z najbardziej gorących par w polskim show-biznesie. Tworzą duet zarówno na planie "M jak miłość", jak i w życiu zawodowym. Ostatnio wiele mówiło się o ich ślubie, a teraz znajomy pary w rozmowie z dziennikarzami ujawnił, że ich związek przechodzi kryzys. Czy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to przetrwają?! Poznajcie szczegóły.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska gościli niedawno w "Pytaniu na śniadanie", gdzie szczerze opowiedzieli o swojej współpracy i związku. Para zapewniała, że są zgranym duetem, choć zdarza im się kłócić.

- Świetnie się dogadujemy, oczywiście się kłócimy, ale to jest wszystko takie normalne - mówiła Adriana Kalska.

Mikołaj Roznerski oświadczył się ukochanej w 2019 roku. Mieli pobrać się rok później, lecz ceremonia została odwołana. 

NIE PRZEGAP: Wiemy, ile miesięcznie zarabia Beata Kozidrak. Tak źle jeszcze nie było

- Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok - tłumaczyła na łamach "Faktu" znajoma pary.

Kolejny rok minął, a ślubu dalej nie było. Za to pojawiły się doniesienia w "Na żywo" o tym, że para przechodzi kryzys... 

Adriana Kalska dostała główną rolę w serialu "Papiery na szczęście". Liczyła na to, że będzie ona dla niej trampoliną do naprawdę wielkiej kariery. Tymczasem produkcja okazała się niewypałem, który nie przyciąga widzów przed ekrany.

- No, niestety, słupki oglądalności nie kłamią i są nieubłagane. Mówienie o klapie jest nieco przesadzone, ale nie jest najlepiej - mówi osoba z produkcji serialu.

NIE PRZEGAP: Stanisław z "Rolnika" nie mieszka już w pałacu! Na widok jego mieszkania kandydatki mogą dostać ZAWAŁU! [ZDJECIA}

Adriana Kalska ograniczyła swój wątek w "M jak miłość", by móc poświęcić się "Papierom na szczęście". Teraz poważnie obawia się o swoją przyszłość. Tygodnik donosi, że aktorka jest sfrustrowana tą sytuacją. Z kolei Mikołaj Roznerski radzi sobie świetnie. Cały czas gra w "M jak miłość", a już niebawem zobaczymy aż pięć nowych filmów z jego udziałem. Aktor prowadzi też bardzo dobrze prosperujący biznes kawowy.

I choć aktorka cieszy się z sukcesów partnera, to fakt, że sama nie spełnia się zawodowo ją frustruje. "Na żywo" donosi, że atmosfera w domu pary jest przez to wyjątkowo napięta. Ponoć Adriana Kalska obawia się, że może to się przełożyć na kłótnie, a wcześniej zdarzało im się wyjątkowo mocno sprzeczać. Oboje starają się, by trudna sytuacja nie zakończyła ich związku.

- Mikołaj pociesza Adę, by nie załamywała się potknięciem i dała sobie czas, choć atmosfera jest napięta. Oboje chcą jednak, by ich związek wyszedł z tego bez szwanku - donosi gazecie znajomy pary.

Myślicie, że uda im się przetrwać ten kryzys?

NIE PRZEGAP: Na czworaka ledwo doczołgała się do toalety. Do Potockiej dotarło, jak źle z nią jest

Sonda
Czy myślisz, że związek Roznerskiego i Kalskiej przetrwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE