Niespotykane

Ile?! Kolosalna różnica wieku pomiędzy Urszulą a jej drugim mężem. Wiedzieliśmy, że jest młodszy, ale nie aż tyle!

2023-07-25 11:31

Urszula, czyli Urszula Kasprzyk, to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki lat 80. i 90. Legendarna wokalistka zaczynała od występów z Budką Suflera. To wtedy powstał słynny kawałek "Dmuchawce, latawce, wiatr" i wtedy Urszula poznała swojego pierwszego męża Stanisława Zybowskiego. Niestety muzyk zmarł w 2001 roku. Potem Urszula wyszła za Tomasza Kujawskiego. Niebywałe jest to, jaka jest różnica wieku pomiędzy nimi. Wiedzieliśmy, że mąż piosenkarki jest młodszy, ale nie aż tyle!

Urszula Kasprzyk, znana jako Urszula, po tym, gdy zaczęła współpracę z Budką Suflera, zyskała wielką sławę. Kompozycje Romualda Lipki śpiewane przez młodziutką wówczas wokalistkę robiły prawdziwą furorę.  W 1986 roku do Suflerów trafił Stanisław Zybowski. Między nim a Urszulą zaiskrzyło. Zostali parą, a później małżeństwem. Wielką miłość przerwała śmierć muzyka. Zybowski chorował na raka wątroby - Zdawaliśmy sobie sprawę, że jest śmiertelnie chory, ale do końca mieliśmy nadzieję, że chorobę da się oszukać - wspominała kiedyś Urszula cytowana przez "Twoje Imperium". Po śmierci pierwszego męża piosenkarka związała się z Tomaszem Kujawskim. Związek ten dla wielu był szokiem, a konkretnie różnica wieku, która dzieli zakochanych. Ta jednak nie przeszkodziła im w budowaniu swojego szczęścia. 

Urszula zaszła w ciążę i w 2003 roku urodził im się syn Szymon. Gwiazda miała wówczas 43 lata, Tomasz Kujawski - 23. Dzieliło ich zatem aż 20 lat. Mimo to pobrali się i zbudowali rodzinę. W pewnym momencie jednak Urszula wyrzuciła męża z domu. Tomasz Kujawski miał problemy z alkoholem i innymi używkami. - Ta decyzja dużo mnie kosztowała. Intuicja mi jednak mówiła, że postępuję słusznie. (...) Decyzję o rozstaniu podjęłam ja, to fakt, ale po kilku latach Tomek mi za nią podziękował. Bo dzięki temu, że wtedy "wyrzuciłam go z domu", musiał się zmierzyć z rzeczywistością. Znalazł ośrodek odwykowy w Charcicach koło Poznania i z własnej woli zgłosił się do niego na leczenie. Mało tego! Dał się w nim zamknąć na dwa miesiące i poddał rygorowi, który tam panuje - wspominała Urszula w swojej autobiografii. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Urszuli z młodszym o 20 lat mężem Tomaszem Kujawskim, a także z pierwszym małżonkiem - Stanisławem Zybowskim

Urszula w tłumie na koncercie Sorry Boys w Muzeum Powstania Warszawskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany