Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski

i

Autor: AKPA Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozwodzą się

Niespodziewany zwrot akcji

Rozwodu jednak nie będzie! Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski dali sobie drugą szansę. Sensacyjne doniesienia

2023-08-09 19:24

Jakiś czas temu kolorowa prasa rozpisywała się o rozstaniu i rozwodzie aktorki Romy Gąsiorowskiej i jej męża Michała Żurawskiego. Nad małżeństwem zaświeciło jednak słońce i według nowych doniesień para postanowiła spróbować uratować swoje małżeństwo.

Roma Gąsiorowska i Michał Żuławki to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Choć początki ich relacji nie należały do najspokojniejszych, bowiem aktor miał dla Gąsiorowskiej zostawić swoją ówczesną partnerkę. Między aktorami jednak bardzo szybko zaiskrzyło i stanęli na ślubnym kobiercu. Przez lata unikali wielkiego świata show-biznesu i skrzętnie bronili swojej prywatności. Ostatnio prasa rozpisywała się o ich rzekomym rozwodzie. Teraz, jak się okazuje para przetrwała zły czas i chce uratować swoje małżeństwo.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski uratowali swoje małżeństwo?! Przyjaciółka ujawnia

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski postanowili dać sobie drugą szansę, jak podaje tygodnik "Dobry Tydzień". O rozwodzie nie ma już mowy. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" przyjaciółka aktorki potwierdziła, że para zdecydowała się do siebie wrócić. Ponadto, planują wspólne wakacje do Toskanii - wyznała przyjaciółka tygodnikowi.

Zobacz poniższą galerię: Roma Gąsiorowska wspomina ojca. Tak się zmieniła

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc