Przesada?

"Rubiki" lecą do Ameryki i wyprzedają swój dobytek. Ceny tak wysokie, że aż kręci się głowie. Chcą za to 25 TYSIĘCY! [GALERIA]

2023-07-24 9:32

Agata i Piotr Rubik lada chwila wylatują do Stanów Zjednoczonych. Przed nimi bardzo intensywne dni związane z przeprowadzką i transportem rzeczy. Niektóre z nich małżeństwo postanowiło wystawić na sprzedaż. Agata Rubik postanowiła na Instagramie wyprzedać rodzinny dobytek. Za jedną z rzeczy Rubikowie chcą 25 tysięcy. Zobaczcie, co to takiego!

Agata Rubik i Piotr Rubik są małżeństwem od 2008 roku. Para doczekała się dwóch córek: Heleny i Alicji. Lada moment influencerka wraz z rodziną wyprowadza się do Stanów Zjednoczonych. Z tego powodu urządziła wyprzedaż rzeczy, których nie może ze sobą zabrać. W gąszczu instagramowych wyprzedaży możemy znaleźć obuwie i torebkę luksusowych domów mody. Ale to nie koniec, za jedną rzecz Agata zaśpiewała sobie 25 tysięcy.

Agata i Piotr Rubik wyprzedają dobytek! Za głośniki chcą 25 tysięcy

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Rubikowie pozbywają się przedmiotów, które nie są im więcej potrzebne. Zwłaszcza, że lada moment wyprowadzą się za ocean. Ostatnio na Instastory Agaty Rubik mogliśmy zobaczyć rzeczy, które chce sprzedać. Wśród nich oprócz butów i torebki, były głośniki marki BeoLab 5. Ich stan nie był najlepszy, bowiem jeden z nich wymagał naprawy. Mimo to, Rubikowie zażyczyli sobie za niego 25 tysięcy złotych!

Zobaczcie poniższą galerię: Rubiki lecą do Ameryki. Wyprzedają dobytek

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Sonda
Obserwujesz życie Rubików na Instagramie?