Sanah wzięła ślub? Złota obrączka i biała suknia dały fanom do myślenia!

2022-08-14 10:10

Sanah (25 l.) to jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Gwiazda ma na swoim koncie wiele nagród. Może również pochwalić się rzeszą wiernych fanów. Sanah rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że ma narzeczonego, a na opublikowanych przez nią zdjęciach widać pierścionek zaręczynowy i prawdopodobnie... obrączkę. Teraz portal Plejada donosi, że w czasie Fest Festivalu Sanah pokazała nagranie, na którym tańczy w sukni ślubnej!

Sanah jest już po ślubie?!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Instagram/@sanahmusic

Sanah to jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia, a także skrzypaczka, kompozytorka i autorka tekstów. Artystka ma na swoim koncie trzy albumy studyjne, trzy minialbumy oraz kilkadziesiąt singli. Jest również laureatką  wielu nagród: dwóch nagród ZAIKS, nagrody w plebiscycie Od Opola Do Opola, Nagrody Dziennikarzy i Fotoreporterów oraz Fryderyka.

W 2021 roku temu Sanah pokazała w teledysku do piosenki "Kolońska i szlugi" swojego narzeczonego, Stanisława Grabowskiego. Już wtedy było głośno o tym, że para niedługo zamierza się pobrać. W rozmowie z "Party" Sanah zdradziła nawet, jak wyobraża sobie ten wyjątkowy dzień. Mówiła o klimacie boho, lampkach i… płonącej świni.

Ten sam magazyn doniósł, że piosenkarka wzięła ślub 18 czerwca 2022 roku. Para podobno bardzo chciała, żeby to wydarzenie miało charakter prywatny, dlatego zaprosili wyłącznie najbliższą rodzinę. Udało im się również uniknąć paparazzi, dlatego w sieci na próżno szukać zdjęć z ich ślubu.

Jak możemy zobaczyć na fotografiach publikowanych przez piosenkarkę i organizatorów imprez, na jej prawej dłoni widnieje prawdopodobnie pierścionek zaręczynowy, a na lewej… złota obrączka!

Teraz portal Plejada donosi, że w czasie koncertu na Fest Festivalu w Chorzowie, który miał miejsce 13 sierpnia, Snaha pokazała nagranie, na którym tańczy w sukni ślubnej!

Sanah na początku koncertu podczas FEST Festivalu w Chorzowie pokazała publiczności krótkie wideo, na którym tańczy w białej sukni i welonie. Na filmiku śpiewała przebój "All By Myself", w którym słyszymy: "Nie chcę być sama ze sobą" - czytamy w Plejadzie.

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz kadry z teledysku "Kolońska i szlugi", na których Sanah pozuje z narzeczonym!

Sanah o płycie „Uczta”
Sonda
Lubisz piosenki Sanah?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki