Była żona Michała Wiśniewskiego nie została zaproszona na jubileusz Ich Troje. "Prowadziłam ten zespół 6 lat"

2022-08-14 8:15

Dominika Tajner (43 l.) to była żona lidera Ich Troje, Michała Wiśniewskiego (50 l.). Kobieta przez 6 lat pełniła funkcję menadżerki zespołu. Po rozwodzie byli małżonkowie utrzymywali pozytywne stosunki. Nic dziwnego, że Dominikę Tajner zaskoczył brak zaproszenia na koncert z okazji 25-lecia Ich Troje.

Była żona Michała Wiśniewskiego nie została zaproszona na jubileusz Ich Troje

i

Autor: AKPA/Niemiec, Kurnikowski

Dominika Tajner była czwartą żona Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu Ich Troje. Para pobrała się w 2012 roku. Zakończenie małżeństwa nastąpiło 7 lat później, w 2019 roku. Muzyk złożył pozew rozwodowy, nie informując o tym swojej żony. Dominika Tajner bardzo przeżyła tę sytuację. Byli małżonkowie nie skreślili jednak swojej relacji i pozostali w dobrych stosunkach. Obecnie oboje są w szczęśliwych relacjach - Wiśniewski ma nową żonę, Polę, z którą doczekał się piątego dziecka, a Tajner jest narzeczoną Mariusza Wacha, znanego boksera

Co ważne, przez 6 lat Dominika Tajner pełniła funkcję menadżerki Ich Troje. Nic dziwnego, że bardzo zaskoczył ją brak zaproszenia na koncert z okazji 25-lecia zespołu.

Za parę minut zaczyna się kolejny jubileusz Ich Troje w Polsacie. Trzymam za was mocno kciuki, chociaż muszę przyznać, że doszło do lekkiego faux pas, ponieważ ja ten zespół prowadziłam 6 lat, z tego co dobrze pamiętam, a na jubileusz zaproszona nie zostałam. Mam nadzieję, że to jakieś głupie przegapienie. Tak czy inaczej, Michał, Jacek, Ania, trzymam za was mocno kciuki - powiedziała w relacji na Instagramie.

Myślicie, że to faktycznie niedopatrzenie ze strony Michała czy celowe działanie?

Zobacz zdjęcia Dominiki Tajner i jej narzeczonego w naszej galerii!

Mariusz Wach zaręczył się z Dominiką Tajner. Nam opowiada szczegóły
Sonda
Oglądałeś/aś transmisję z koncertu jubileuszowego Ich Troje?