Michał Wiśniewski niemal doprowadził Dodę do łez. Te słowa wiele znaczą

2022-08-13 22:29

Michał Wiśniewski (50 l.) w wyjątkowy sposób uczcił 25-leciu zespołu Ich Troje. Muzyk zaprezentował się na scenie w towarzystwie byłej i obecnej wokalistki grupy, a także gości specjalnych. Występ czerwonowłosego gwiazdora z Dodą (38 l.) poruszył fanów.

Zespół Ich Troje świętował w Mrągowie swoje 25-lecie. Michał Wiśniewski zaśpiewał największe hity grupy, a na scenie towarzyszyły mu m.in. Justyna Majkowska, Anna Świątczak, córka Etiennette Wiśniewska czy Doda. W duecie z Rabczewską muzyk wykonał piosenkę "Zawsze pójdę w twoją stronę". Artyści doskonale czuli się w swoim towarzystwie i zachęcali publiczność do wspólnego śpiewu. Po zakończeniu utworu Wiśniewski skierował do Dody wyjątkowo wzruszające słowa.

Przeczytaj także: Justyna Majkowska wspomina występy z Ich Troje: "Oni się cieszyli, a ja im płakałam"

Bardzo trudno jest o przyjaźnie w tej branży. Nigdy nie spodziewałem się, że spotkam taką przyjaciółkę jak Dorota. Chcę Ci powiedzieć, że jeżeli kiedyś będziesz w potrzebie, to we mnie masz przyjaciela zawsze. Korzystaj z tego - powiedział Michał Wiśniewski ze sceny.

Doda była wyraźnie poruszona słowami Wiśniewskiego. Wokalistka odwdzięczyła się komplementem. - Wszystko można wypracować i wszystko też można kupić. Jest jednak coś, z czym trzeba się urodzić: to jest charyzma i osobowość. Od 27 lat Michał ma rzeszę fanów i wciąż go kochają, bo idą za jego energią. 

Występ Dody i Michała Wiśniewskiego przejdzie do historii. Artyści niemal rozpalili scenę!

Doda wyglądała OLŚNIEWAJĄCO w Mrągowie. Obejrzyj zdjęcia.

Szybkie pytania - Doda
Sonda
Doda pasowałaby do Ich Troje?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki