"Sanatorium miłości 5": Wyznanie Darka o bracie łamie serce. "W wielu sytuacjach mógłby mi pomóc". Polały się łzy [Zapis relacji]

2023-01-08 22:56

Kolejny, 2. odcinek 5. edycji "Sanatorium miłości" już za nami. Tym razem na uczestników randkowego show dla seniorów czekało wiele aktywności na świeżym powietrzu oraz pierwsze randki. Nie zabrakło również wzruszających wyznań, które wyciskają łzy z oczu.

Sanatorium miłości 5: Wyznanie Darka o bracie łamie serce

i

Autor: vod.tvp.pl - Telewizja Polska S.A.

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. W nowym, 5. sezonie uczestniczy 12 osób, które mimo dojrzałego wieku, mają apetyt na przygodę i miłość! To sześć pań: Anita, Bożena, Ewa, Iwona, Asia i ula oraz sześciu panów: Dariusz, Adam, Zbigniew, Krzysztof, Józef i Zdzisław. W poprzednim odcinku kuracjusze rozgościli się w uzdrowisku w Busku-Zdroju i wzięli udział w randkach w ciemno. Nie brakowało również odważnych wyznań na temat życia seksualnego w dojrzałym wieku oraz pierwszych kontrowersji! Widzom podpadli Józef oraz Anita...

"Sanatorium miłości 5". Co wydarzyło się w 2. odcinku randkowego show dla seniorów?

W 2. odcinku 5. sezonu "Sanatorium miłości" seniorzy uczestniczyli w wielu aktywnościach na świeżym powietrzu. Wzięli udział w wyścigu na hulajnogach elektrycznych oraz spróbowali czegoś o wiele bardziej ekstremalnego: lotu motolotnią! Kuracjusze wybrali się również na randki - Ula ze Zdziśkiem, a Anita ze Zbyszkiem. Co ciekawe, panowie już od rana ćwiczyli techniki podrywu, aby później wypróbować je na paniach. Między Krzysztofem a Adamem doszło też do pierwszego spięcia. Krzysztofowi nie podobało się, że jego kolega z pokoju interesuje się tymi samymi seniorkami, co on! Poszło o Bożenkę. W 2. odcinku nie zabrakło też wzruszających wyznań. Dariusz opowiedział, że jego brat popełnił samobójstwo w wieku 19 lat. Anita wyznała z kolei, że ma depresję i przyjmuje leki, dzięki którym normalnie funkcjonuje.

Czy kuracjuszom i kuracjuszkom uda się znaleźć drugie połówki? Tego przekonamy się już niedługo w kolejnych odcinkach hitowego "Sanatorium miłości"!

Sprawdźcie, co jeszcze działo się w 2. odcinku 5. sezonu "Sanatorium miłości"!

Sonda
Będziesz oglądał/a 6. sezon "Sanatorium miłości"?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki