Sanatorium miłości 5: Wyznanie Darka o bracie łamie serce

i

Autor: vod.tvp.pl - Telewizja Polska S.A.

Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 5": Wyznanie Darka o bracie łamie serce. "W wielu sytuacjach mógłby mi pomóc". Polały się łzy [Zapis relacji]

2023-01-08 22:56

Kolejny, 2. odcinek 5. edycji "Sanatorium miłości" już za nami. Tym razem na uczestników randkowego show dla seniorów czekało wiele aktywności na świeżym powietrzu oraz pierwsze randki. Nie zabrakło również wzruszających wyznań, które wyciskają łzy z oczu.

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. W nowym, 5. sezonie uczestniczy 12 osób, które mimo dojrzałego wieku, mają apetyt na przygodę i miłość! To sześć pań: Anita, Bożena, Ewa, Iwona, Asia i ula oraz sześciu panów: Dariusz, Adam, Zbigniew, Krzysztof, Józef i Zdzisław. W poprzednim odcinku kuracjusze rozgościli się w uzdrowisku w Busku-Zdroju i wzięli udział w randkach w ciemno. Nie brakowało również odważnych wyznań na temat życia seksualnego w dojrzałym wieku oraz pierwszych kontrowersji! Widzom podpadli Józef oraz Anita...

"Sanatorium miłości 5". Co wydarzyło się w 2. odcinku randkowego show dla seniorów?

W 2. odcinku 5. sezonu "Sanatorium miłości" seniorzy uczestniczyli w wielu aktywnościach na świeżym powietrzu. Wzięli udział w wyścigu na hulajnogach elektrycznych oraz spróbowali czegoś o wiele bardziej ekstremalnego: lotu motolotnią! Kuracjusze wybrali się również na randki - Ula ze Zdziśkiem, a Anita ze Zbyszkiem. Co ciekawe, panowie już od rana ćwiczyli techniki podrywu, aby później wypróbować je na paniach. Między Krzysztofem a Adamem doszło też do pierwszego spięcia. Krzysztofowi nie podobało się, że jego kolega z pokoju interesuje się tymi samymi seniorkami, co on! Poszło o Bożenkę. W 2. odcinku nie zabrakło też wzruszających wyznań. Dariusz opowiedział, że jego brat popełnił samobójstwo w wieku 19 lat. Anita wyznała z kolei, że ma depresję i przyjmuje leki, dzięki którym normalnie funkcjonuje.

Czy kuracjuszom i kuracjuszkom uda się znaleźć drugie połówki? Tego przekonamy się już niedługo w kolejnych odcinkach hitowego "Sanatorium miłości"!

Sprawdźcie, co jeszcze działo się w 2. odcinku 5. sezonu "Sanatorium miłości"!

Relacja z "Sanatorium miłości 5", odcinek 2

20:20

Co wydarzy się w 2. odcinku 5. sezonu "Sanatorium miłości"? Zobaczcie zwiastun!

21:20

Zaczynamy!

21:22

Anita nie mogła spać w nocy. Cały czas śniło jej się, że producenci kazali jej się zaręczyć na planie!

- Nie zgodziłam się, w opór się postawiłam! - powiedziała.

21:23

Józef zachęcił Zbyszka do rozciągania się. Później robili pompki.

21:25

Adam i Krzysztof wskoczyli w skórzane krótki i założyli czarne okulary!

- Chcieliśmy po prostu popróbować, jakbyśmy poszli na tak zwany "podryw"... - powiedział Adam.

Panowie ćwiczyli na sobie i wychodziło im to całkiem nieźle!

21:27

Badania lekarskie to nieodłączny punkt każdego "Sanatorium miłości". Co ciekawe, Zdzisiek wyznał lekarce, że... znalazł już sympatię!

21:29

Seniorzy i seniorki przygotowują się do wyścigu na elektrycznych hulajnogach! Okazało się, że nikt nie miał jeszcze okazji na nich jeździć. Grupa podzieliła się na pary damsko-męskie. Dariusz od razu wybrał Asię. Jak wyznał, ma zamiar o nią rywalizować z innymi kuracjuszami!

21:31

Rywalizacja i doping sprawiły, że seniorzy i seniorki poczuli się jak w czasach dzieciństwa! Wygrana drużyna dostanie upominki.

21:33

Pora powiedzieć po jednym słowie o sobie. Ula wyznała, że jest realistką, bo chce widzieć szklankę do połowy pełną. Iwona nie chce wracać do przeszłości, odcięła ją od siebie. Jest też optymistką.

21:34

Pora na Anitę. Kobieta podzieliła się osobistym wyznaniem.

- Miałam takie momenty w życiu, taką nieprzypadkowość zdarzeń. Byłam słaba psychicznie, depresyjna. Chciałam wam powiedzieć o tej szklance pełnej, puste… W każdym razie moja natura jest depresyjna, człowiek nie daje sobie z tym rady i psychiatrzy pomagają. Tak naprawdę to chyba od roku dobrze funkcjonuję, na antydepresantach. [...] Nieraz bez tych tabletek naprawdę nie daje się funkcjonować [...]. Przyjęłam duże obciążenie i walczę z tym całe życie - wyznała Anita. Gdy mówiła, miała łzy w oczach! - powiedziała.

- Anita jest bardzo odważną osobą, wspaniałą i dlatego się wzruszyłam - wyjaśniła Ewa - Powiem moją życiową dewizę: nigdy nie bądź taką, jaką świat cię oczekuje. Bądź taką, jaką jesteś.

21:35

Zbyszek wyznał, że nie lubi samotności i powinien pozamykać dawne sprawy. Z kolei Darek czuje się spełniony. Wyznał jednak, że jego brat popełnił samobójstwo w wieku 19 lat... Polały się łzy.

- Mówiąc o tym nawet nie pomyślałam, że będę płakał. To taka tęsknota za bratem. Jak analizowałem swoje późniejsze życie, to w wielu sytuacjach mógłby mi pomóc. [...] Ojciec nas zostawił, byliśmy z bratem sami, musieliśmy pomagać mamie. Nie jestem pamiętliwy, tym bardziej, że mój ojciec już nie żyje. Jeszcze bardziej rozpił się, bo był alkoholikiem, uciekł do Szwecji... - wyznał w rozmowie z Manowską.

Darek wyznał również, że zastanawiał się, czy jest uzależniony od seksu. Nie przytrafił doliczyć się, ile miał kobiet. Miał tylko jedną miłość, swoją żonę. Nie jest pogodzony z rozwodem. Kobietami, o które będzie rywalizował w programie są Anita i Asia.

21:40

Na randki pójdą Ula i Zdzisław oraz Anita i Zbigniew! Te dwójki wytypowały się wzajemnie.

21:43

Manowska ma dla seniorów wyjątkową niespodziankę. Udadzą się na lot motolotnią! Zbyszek po raz pierwszy znajdzie się w przestworzach, co bardzo zaimponowało Anicie!

- To, że Zbyszek zdecydował się na lot, nigdy wcześniej nie latając, bardzo mi zaimponowało - powiedziała przed kamerą.

21:46

Lot motolotnią był dla seniorów niesamowitym przeżyciem.

- To uczucie radości, która sama grała we mnie to uczucie wolności. W tym wieku przeżyć pierwszy raz takie coś to po prostu kosmos. Jestem szczęśliwa i zadowolona, nie spodziewałam się - powiedziała wzruszona Ula.

21:48

Lotu najbardziej bała się Ewa. Kobieta postanowiła jednak pokonać swój lęk, a kuracjusze i kuracjuszki, w szczególności Józef, byli z niej bardzo dumny.

- Jestem szczęśliwa, że się przełamałam, jestem zadowolona z siebie - powiedziała po fakcie - To było okropne, ale przełamałam się.

21:49

Anita wyznała, że po tej aktywności wszyscy mężczyźni zaczęli jej się bardziej podobać! Przygody to wspólne przeżycia, z których rodzi się przyjaźń, a z nich bardzo często... miłość.

- Ci mężczyźni byli mi obcy, a po powrocie z latania, gdy opowiadali o swoich przeżyciach, zaczęli mi się bardziej podobać. Nawet Zbyszek, który wydawał mi się bardziej wycofany, zaczął być bardziej interesujący - powiedziała przed kamerą.

21:50

Ula i Zdzisiek w ramach randki wybrali się na nordic walking.

- Ula, jak ty się pięknie uśmiechasz - zachwycał się mężczyzna.

21:51

Zbyszek i Anita wybrali się przejażdżką zabytkowym autobusem. Kobieta bardzo dużo mówiła, przez co nie dała mężczyźnie dojść do słowa...

21:52

Ula zdradziła Zdziśkowi, co kręci ją u facetów - mądrość. Zdziśkowi podoba się za to kobiecość, ciepło, uśmiech. To wszystko widzi w Uli.

- Ula bardzo mi się podoba, będę chciał ją poznawać dalej - powiedział przed kamerą.

Mężczyzna dalej ją komplementował i zachwycał się jej kolorem oczu. Ula odwzajemnia jego zainteresowanie! Powiedziała, że podoba jej się, jak na nią patrzy i czuje się przy nim swobodnie.

21:55

Anita i Zbyszek rozmawiają na plaży. Seniorka po raz kolejny przypomniała, że była na dziesięciu randkach, na których mężczyźni stawiali jej wyłącznie wodę mineralną... Podkreśliła, że następnym razem mogliby wypić wino, a nie sok. Między tą dwójką raczej nie zaiskrzyło... Opowiedziała również, że rejestrowała się na wszystkich randkowych portalach internetowych, w tym takim dla VIP-ów, za który zapłaciła... 1500 zł!

21:56

Ula jest zachwycona Zdziśkiem! Łączy ich miłość do muzyki i chcieliby udać się razem do filharmonii.

21:57

Pora na ostatni punkt programu, czyli dansing! Wielu seniorów przyznało, że od dawna nie tańczyli i początkowo tylko kołysali się na parkiecie. Później wpadli w szał! Panie pokazały, że mają w sobie mnóstwo energii! Panowie byli nimi zachwyceni, o czym otwarcie mówili przed kamerą.

21:59

Józef kokietował panie i żartował, że nie umie tańczyć. Tymczasem okazało się, że senior doskonale radzi sobie na parkiecie.

22:01

Darek bardzo chciał poprosić Asię do tańca, ale krępowało go, że kobieta jest od niego wyższa nawet w butach. Później seniorka zdjęła szpilki i jednak zatańczyła z Darkiem!

22:02

Anitę poniosło na parkiecie! Kobieta świetnie czuła się w tańcu. Zwróciła nawet uwagę na Krzysztofa, który wcześniej w ogóle jej nie interesował.

22:04

Darkowi nie podoba się fascynacja Zbyszka Asią...

- Czuję dyskomfort - wyznał przed kamerą.

22:05

Z kolei Krzysztofowi nie podoba się, że Adam interesuje się tymi samymi kobietami, co on.

- Ja o niej myślałem, a Ty mi się tam władowałeś - oburzył się Krzysztof.

- Ja byłem szybszy - odparł Adam - Ty przecież długo tańczyłeś z Anitą.

- Zacząłem z Anitą, jak zobaczyłem, że próbujesz mi odbić Bożenę... - ciągnął dalej Krzysztof - No i co teraz będzie? W niedalekiej przyszłości musimy tę sprawę rozstrzygnąć!

22:07

Dziękujemy, że byliście z nami!

Sonda
Oglądasz 5. sezon "Sanatorium miłości"?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają