Sebastian Fabijański

i

Autor: WBF

Sebastian Fabijański wpadł w szał i na wizji uderzył prowadzącego! Szokujące nagranie

2021-10-30 7:52

Sebastian Fabijański wystąpił w jednej z rozmów z serii "Wywiady Z Dvpy", prowadzonych w Internecie przez youtubera Macieja Dąbrowskiego. Aktor płakał, unosił się i niewybrednie żartował wraz z internetowym twórcą. W pewnym momencie stracił jednak cierpliwość, wpadł w szał i na wizji "uderzył" prowadzącego! Szokujące nagranie. O co chodzi? Wyjaśniamy.

Sebastian Fabijański to aktor, który słynie ostatnio głównie z afer, w których bierze udział. Potyczka z raperem Quebonafide, wywiad z Karolem Paciorkiem usunięty z sieci, a teraz furia na wizji w "programie" youtubera Macieja Dąbrowskiego pt. "Wywiady Z Dvpy". Zgodnie z konwencją, prowadzący niewybrednie żartuje sobie ze swoich gości, pyta o niestosowne rzeczy i w "zabawny" sposób je komentuje. Nie inaczej było tym razem. Fabijański przyjął nietypową konwencję, na zmianę płacząc i unosząc się nad różnymi tematami. Na koniec, gdy Dąbrowski odebrał przy nim telefon, aktor wpadł w szał i uderzył prowadzącego. Kamera się trzęsie, niewiele widać, a po chwili prowadzący trzyma się za ramię i syczy z bólu. "Poj*** cię, k**wa?", pyta go Maciej. Następnie Fabijański rzucił salwą przekleństw i opuścił piwnicę, w której trwała rozmowa. Oburzonych uspokajamy, że to zapewne jeden z "żartów", zaplanowany i wymyślony w scenariuszu wywiadu, a uderzenie, jak większość rzeczy w tej rozmowie, było udawane. Dla niektórych nagranie jest jednak szokujące. Jeśli jesteście ciekawi całego zajścia, poniżej znajdziecie wideo.

Sonda
Sebastian Fabijański w programie youtubera. Bawią Was takie żarty?
Szybka Seria - Sebastian Fabijański
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany