Seksowna El Dursi po meczu smaruje się smoczą krwią!

i

Autor: Instagram/@klaudia_el_dursi

O co tu chodzi?

Seksowna El Dursi po meczu smaruje się "smoczą krwią"! Gorące ujęcia spod prysznica [GALERIA]

2022-12-03 19:06

Gwiazda "Top Model" i "skromna krawcowa" z Bydgoszczy znów zachwyca. 33-letnia Klaudia El Dursi pokazała na swoim koncie na Instagramie gorące wideo. Tak dogadzała sobie po meczu Polska-Argentyna. "Po emocjonującym wieczorze ⚽️ czas na relaks" - napisała i wskoczyła pod prysznic. Potem smarowała się kremem ze składnikiem o zaskakującej nazwie.

Choć już wcześniej miała związki z show-biznesem, to tak naprawdę jej karierę zapoczątkował udział w "Top Model". 33-letnia dziś Klaudia El Dursi zachwyciła jurorów programu tak bardzo, że wręczyli jej Złoty Bilet. Rywalizacji co prawda ostatecznie nie wygrała, z programu odpadła przed finałem, jednak wykorzystała swoje pięć minut w inny sposób. Od kilku lat realizuje się jako gospodyni programu "Hotel Paradise", wciąż bierze też udział w kampaniach reklamowych. Mama dwóch synów regularnie reklamuje w swoich mediach społecznościowych różnego rodzaju specyfiki i za każdym razem stara się to robić w oryginalny sposób.

Klaudia El Dursi: smocza krew na młody wygląd?

Tym razem było podobnie. 33-latka niedawno opublikowała na swoim kanale na Instagramie gorące wideo, w którym zachwala kosmetyki do twarzy znanej marki. Widać na nim jak El Dursi zrzuca ręcznik i nago wskakuje pod prysznic, a po kąpieli smaruje się kremem ze "smoczą krwią"! Potem przebiera się w kusą piżamkę i idzie spać. Fani jak zawsze nie szczędzili jej komplementów. "Jakie boskie ciało"; "Najpiękniejszy uśmiech"; "Z Twojego polecenia wszystko biorę w ciemno" - piszą. 

Klaudia El Dursi: mama, partnerka i skromna krawcowa

Klaudia El Dursi na co dzień mieszka w okazałej posiadłości pod Bydgoszczą, gdzie razem z partnerem wychowuje dwóch synów: 13-letniego Dawida i 8-letniego Jasia. W programie "Top Model" tłumaczyła, że jest "skromną krawcową, która w pracowni szyje sukienki na każdą okazję". Wiadomo jednak, że "Top Model" nie był jej pierwszym zderzeniem z polskim show-biznesem. Modelka była przez jakiś czas "wodzianką" u Kuby Wojewódzkiego, zrobiła także sesję do magazynu "Playboy" oraz pojawiła się w paru epizodycznych rolach w polskich serialach.

Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?
Paulina Gałązka o nagości i scenach erotycznych w „Dziewczynach z Dubaju”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają