Klaudia El Dursi

i

Autor: Dariusz Gałązka/AKPA

Ale gorąco!

Seksowna El Dursi pokazała piersi! Ten gorset nie zasłania prawie nic. Co za impreza!

2022-11-26 12:57

Klaudia El Dursi, pochodząca z Bydgoszczy "skromna krawcowa" i modelka, wygląda obłędnie we wszystkim, co na siebie włoży. Tym razem jednak gospodyni "Hotelu Paradise" przeszła samą siebie. Na urodziny koleżanki założyła gorset, który zdecydowanie więcej odkrył niż zakrył. Odważna El Dursi pokazała się na imprezie z niemal nagim biustem.

Świat usłyszał o niej, gdy jako pierwsza uczestniczka w historii programu "Top Model" otrzymała tzw. Złoty Bilet. W hicie TVN przedstawiała się jako skromna szwaczka z Bydgoszczy, która kupiła upadłą szwalnię i żyje z projektowania sukienek. 33-letnia dziś El Dursi programu nie wygrała, jednak wykorzystała swoją szansę. Pracuje jako modelka, w mediach społecznościowych reklamuje rozmaite produkty, a przede wszystkim jest prowadzącą program "Hotel Paradise". Na co dzień Klaudia El Dursi jest też dumną mamą dwóch synów: 13-letniego Dawida i 8-letniego Jasia. 

Klaudia El Dursi rozpala zmysły. Ten gorset to hit!

Swoje luksusowe życie modelka prowadzi między rodzinną Bydgoszczą a Warszawą, a na swoim koncie na Instagramie dzieli się nie tylko tym, co robi zawodowo, ale także swoim życiem prywatnym. Ostatnio 33-latka razem z przyjaciółmi i partnerem pojawiła się na urodzinach koleżanki. Na zdjęciach umieszczonych w relacji widać, że El Dursi bawi się doskonale, najwięcej uwagi przykuwa jednak jej strój. Modelka ma na sobie obcisłe spodnie i czarną marynarkę. Najciekawsze jednak jest to, co kryje się pod nią. Celebrytka włożyła bowiem siateczkowy, półprzezroczysty gorset, który niewiele pozostawia wyobraźni, a ona ma w nim niemal nagie piersi. Co za kobieta!

Klaudia El Dursi: od wodzianki do prezenterki

Warto przypomnieć, że "skromna krawcowa" z Bydgoszczy karierę w show-biznesie robiła jeszcze przed udziałem w "Top Model". Modelka była przez jakiś czas "wodzianką" u Kuby Wojewódzkiego, zrobiła także sesję do magazynu "Playboy" oraz pojawiła się w paru epizodycznych rolach w polskich serialach.

Klaudia El Dursi

i

Autor: Instagram @klaudia_el_dursi
Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?
Tak Edyta Górniak świętuje 50. urodziny. Imprezy nie będzie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany