Selfie zaśpiewa o Chudej Kaśce

2016-01-25 12:31

Grupa Selfie znana m.in. z takich piosenek jak „ Selfie ze mną zrób", „Jak dziewczyny robią", czy „Moja okularnica" właśnie nakręciła klip do najnowszego singla, pt. „Chuda Kaśka"

21 stycznia w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku zostały zarejestrowane zdjęcia do klipu obrazującego piosenkę „Chuda Kaśka" zespołu Selfie.

- To będzie naprawdę niezły spektakl śmieje się w rozmowie z SE.PL Mariusz Gralak - wokalista grupy.

Teledysk opowiada o tym jak mąż (w postać wcielił się tancerz Jarek Wróblewski), znudzony widokiem swojej brzydkiej żony (tancerz Damian Hubert), ogląda telewizję i dostrzega w nim piękną prezenterkę. Wyobraża sobie ją, zamiast swojej żony w codziennych czynnościach, takich jak sprzątanie, prasowanie czy pranie. Żona zauważa, że coś dzieje się nie tak i próbuje odciągnąć swojego męża odbiornika telewizyjnego.

Czy jej się to uda...? Tego dowiemy się już w pierwszym tygodniu lutego, gdyż właśnie wtedy będzie miała miejsce oficjalna premiera klipu w stacji Polo TV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE