Sensacyjne doniesienia o Sławku Banasiaku z Rolnik szuka żony!

i

Autor: AKPA/Gałązka Sławomir i Ewelina w odcinku świątecznym w 2019 roku

Szok!

Sensacyjne doniesienia o Sławku Banasiaku z "Rolnik szuka żony". Został ojcem… rok temu!

2022-12-13 12:42

Sławomir Banasiak to uczestnik 6. edycji show "Rolnik szuka żony". Mimo że nie udało mu się znaleźć miłości w programie, jakiś czas później poznał Ewelinę, z którą wystąpił nawet w świątecznym odcinku show. Para pobrała się rok temu. Jak udało nam się dowiedzieć, w tym okresie zostali też rodzicami!

Nie wszyscy rolnicy z hitowego show TVP marzą o sławie i koncie na Instagramie, które śledzą setki tysięcy osób. Sławek Banasiak z 6. edycji "Rolnik szuka żony" ma na ten temat jasno sprecyzowany pogląd: im ciszej tym lepiej dla niego i bliskich. Nie utrzymuje kontaktu ani z kolegami z programu, ani z osobami z produkcji, a jego ślub z poznaną po programie Eweliną odbył się w 2021 roku w całkowitej dyskrecji. Teraz okazuje się, że rolnik ukrył coś jeszcze, a dokładnie to, że został ojcem i to również w zeszłym roku!

- Sławek i Ewelina mają córeczkę. Nie chwalili się jej zdjęciami w internecie i nie wyprawiali hucznych chrzcin. Bardzo chronią prywatność – zdradza nam jedna z byłych kandydatek Sławka i dodaje - Wiele osób mu zazdrości, bo jest naprawdę szczęśliwy i bardzo zakochany. Dziecko jeszcze bardziej umocniło jego małżeństwo z Eweliną. Sławek poszedł do programu ze zranionym sercem.

Rodzice Sławomira, pani Zdzisława i pan Henryk opowiedzieli o nieszczęśliwym związku swojego syna w jednym z odcinków "Rolnik szuka żony". Jego poprzednia narzeczona urwała z nim kontakt.

- Miał narzeczoną, zwodziła go przez dwa lata obietnicami, że zostanie jego żoną i przyjdzie na gospodarkę. I nagle... zerwała z nim znajomość! - powiedziała matka

- Syn to wyjątkowy chłopak. Potrzeba mu tylko cichej, zaradnej, pracowitej dziewczyny. Chociaż na naszym podwórku od lat jest bocianie gniazdo, nie mogę się doczekać wnuka - dodał ojciec.

Sławek z "Rolnik szuka żony" został ojcem i mężem. Nie chwali się rodziną w sieci

Rolnik spełnił marzenia rodziców. Po zakończeniu programu otrzymał list od Eweliny, która mieszkała w pobliskim Toruniu. Przeczytał go i zaryzykował spotkanie, a po kilku randkach oficjalnie zostali parą. Mama i tata zaakceptowali ukochaną Sławomira, a on sam postanowił nawet zabrać ją na plan świątecznego wydania show pod koniec 2019 roku. Był to ostatni raz, kiedy publicznie chwalił się swoim szczęściem. Rolnik szybko się oświadczył, wyremontował dom dla Eweliny, która się do niego przeprowadziła i wyznaczył datę ślubu. Choć pandemia początkowo pokrzyżowała im plany weselne, dopiął swego i teraz może mówić, że jest szczęśliwym mężem i ojcem. 

Sonda
Lubisz program "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają