Sensacyjne doniesienia po rozstaniu Markowskiej i Kopczyńskiego!

i

Autor: AKPA/Piętka

Jesteśmy w szoku!

Sensacyjne doniesienia po rozstaniu Markowskiej i Kopczyńskiego! "Nie chce o tym słyszeć"

2022-12-01 19:30

Dopiero co mówiło się o kryzysie w związku Patrycji Markowskiej (43 l.) i Jacka Kopczyńskiego (51 l.), a następnie media donosiły o wyprowadzce mężczyzny z ich wspólnego gniazdka, a teraz to! Jak podaje "Na Żywo", artystka miała odrzucić propozycję ekspartnera. "Nie chce o tym słyszeć" - wyjawił informator tygodnika. Poznajcie szczegóły!

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński pozostawali w związku przez 15 lat. Para poznała się w 2006 roku, jednak artystka zaczęła spotykać się z mężczyzną dopiero po tym, gdy ten zakończył nieudane małżeństwo. Markowska i Kopczyński wspólnie wybrali się do Meksyku, skąd wrócili jako para. Owocem ich związku jest 14-letni Filip. 

Dopiero co mówiono o rozstaniu Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego, a teraz to! "Nie chce o tym słyszeć"

Jakiś czas temu media donosiły o kryzysie w związku Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego. By ratować związek, udali się oni na terapię dla par. Niestety, najwyraźniej nie udało im się zażegnać kryzysu - "Dobry Tydzień" informował, że Markowska i Kopczyński rozstali się. W rozmowie z Pomponikiem piosenkarka została zapytana o ich relację. 

Staram się w życiu tak układać sobie wszystko wewnętrznie, żeby mieć równowagę, ale płaczę czasem w poduszkę. Myślę, że jak my wszyscy, mam zakręty, złe dni, ale mam też syna i muszę być dla niego silna - opowiadała. 

Jak informowały media, Kopczyński wyprowadził się od Markowskiej. Teraz jednak dowiadujemy się z "Na Żywo", iż choć robi dobrą minę do złej gry, wokalistka mocno przeżywa rozstanie. "Muzycy się o nią martwią. Patrycja często jest w dołku" - pisze tygodnik, przywołując słowa osób z jej otoczenia. Rozstanie z Patrycją Markowską ma być jeszcze trudniejsze dla Jacka Kopczyńskiego, który - jak twierdzi informator "Na Żywo" - ma nadzieję, że uda mu się naprawić tę relację.

"On nie przestaje wierzyć, że jest jeszcze ratunek dla ich związku, dlatego namawia Patrycją na kolejną terapię małżeńską. Niestety, ona nie chce o tym słyszeć", cytuje słowa informatora portal Pomponik. Warto nadmienić, iż według medialnych informacji Markowska i Kopczyński nie byli małżeństwem, zapewne zatem chodzi o ponowne podjęcie terapii dla par. 

"Jacek czuje się bardzo samotny w swoim mieszkaniu. Tęskni za domem, rodziną, codziennymi kontaktami z synem. Filip często u niego nocuje, ale to przecież nie to samo" - stwierdza osoba z otoczenia Kopczyńskiego.

Zgodnie z ustaleniami "Na Żywo" Patrycja Markowska ma obawiać się powrotu do mężczyzny, choć tygodnik twierdzi, iż trudno jej odnaleźć się w pustym domu.

Sonda
Czy uważasz, że Patrycji Markowskiej i Jackowi Kopczyńskiemu uda się zażegnać kryzys w związku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany