Shazza wierzy, że pokona raka

i

Autor: Akpa Shazza wierzy, że pokona raka

Choroba, której się nie spodziewała

Shazza nagle ciężko zachorowała. Gwiazda disco polo wyznaje: "Wynik powalił mnie z nóg"

2023-02-11 19:22

Shazza to jedna z najpopularniejszych gwiazd w historii muzyki disco polo. Choć była rozpoznawalna, wcale tego nie chciała. Dochodziło do tego, że specjalnie zmieniała swój wygląd, aby dziennikarze jej nie poznawali na ulicy. Jakiś czas temu wyznała, że w czasie pandemii dowiedziała się, że choruje na nowotwór. - Wynik początkowo powalił mnie z nóg - wspomina.

Shazza o nowotworze

Fani disco polo zamarli, kiedy jakiś czas temu wyszło na jaw, że diwa polskiej muzyki tanecznej choruje na nowotwór. Teraz o tych trudnych momentach opowiedziała sama zainteresowana. Shazza, czyli Magdalena Pańkowska dowiedziała się, że ma nowotwór, kiedy Polsce wybuchła pandemia Covid-19. - Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze - zdradziła wokalistka w książce "Kobiety przełomu". Okazuje się, że choroba była szokiem, gdyż sama nie odczuwała żadnych niepokojących objawów, a badania kontrolne były bez zastrzeżeń. Dopiero wynik rezonansu magnetycznego zaniepokoił lekarzy.

To publiczność daje jej siłę do walki o zdrowie

Choroba zmieniła jej stosunek do kariery. Shazza w latach 90. była jedną z najpopularniejszych gwiazd disco polo. Nie lubiła, kiedy media zbytnio się interesowały nią prywatnie, a ludzie zaczepiali ją na ulicy. - Z czasem poczułam się nieco zmęczona (…) Wychodząc z domu, zmieniałam wygląd, zakładałam różne peruki, czapki, żeby mieć trochę oddechu, poczuć się swobodniej - opowiedziała w książce "Kobiety przełomu". Kiedy rozpoczęła walkę o zdrowie, okazało się, że jedną z rzeczy, które dają jej siłę, są jej fani. Teraz zupełnie inaczej patrzy na swoją popularność. - Praca zawodowa i spotkania z publicznością dają mi siłę i pozytywną energię do dalszej walki z chorobą. To mnie buduje wewnętrznie i czuję cały czas, że jestem potrzebna - pokreśliła Shazza.

Daniel Martyniuk skazany! Syna gwiazdora disco-polo nie było w sądzie i nie wysłuchał wyroku
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają