SIWIEC POPULARNIEJSZA od Whitney Houston!

2012-12-13 11:35

Natalia Siwiec, która popularność w Polsce zdobyła podczas EURO 2012, całkowicie zawładnęła Internetem. Modelka znalazła się na pierwszym miejscu rankingu Zeitgeist, który przedstawił najczęściej wyszukiwane hasła w sieci w ostatnich miesiącach w naszym kraju. Okazuje się, że Siwiec przebiła nawet Whitney Houston.

Jak co roku Google Polska ogłosił ranking Zeitgeist, w którym przedstawił najpopularniejsze hasła wyszukiwane przez Internautów w 2012 roku. Jak się okazuje, największym wzrostem popularności cieszy się Natalia Siwie, która w wyszukiwarce wyprzedziła nawet Whitney Houston.

Na 3. miejscu znalazło się nazwisko Roberta Lewandowskiego. Kolejne pozycje zajęli - Wisława Szymborska, Irena Jarocka, Ronaldo, Felix Baumgartner.

Dużą popularnością może cieszyć się także, debiutująca w tym roku, Ewelina Lisowska. Wokalistka zajęła 8. miejsce. Na kolejnych uplasowali się Michel Telo i Niekryty Krytyk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE