Kajra i Sławomir

i

Autor: AKPA

Łebski pomysł gwiazdora!

Sławomir zdradził swój patent na smażoną rybę. Dzieki temu w domu nie ma brzydkich zapachów!

2022-12-16 5:35

Sławomir (39 l.) i Kajra (38 l.) są gwiazdami "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Przygotowania do występu mocno ich absorbują, ale mimo ogromu pracy osobiście przyrządzą wszystkie potrawy na Boże Narodzenie. W tym roku na święta zaprosili do siebie rodzinę. Nie idą jednak na łatwiznę i wszystko przygotują sami. Nie ma mowy o gotowych daniach ze sklepu. Artystka wszystko przyrządzi sama. To prawdziwa gospodyni, ale Sławomir także przydaje się w kuchni... i ma nawet sposób na karpia!

Sławomir zdradził nam swój patent, żeby dom nie przesiąknął smażoną rybą. - Odpowiadam za ryby. Mam taką kuchenkę gazową przenośną, którą muszę zatankować. Smażę ryby na zewnątrz, bo mi Kajra nie pozwala w domu. Mamy w kuchni słaby wyciąg. Wpadłem kiedyś na pomysł, żeby ryby smażyć przed domem. Jak ktoś przychodzi to zawsze poczęstuję. Sąsiadów też zapraszam, możemy razem smażyć karpia - opowiada Sławomir. Natomiast Kajra to prawdziwa gospodyni. Choć coraz mniej osób przywiązuje wagę do tradycji, to jednak w domu u państwa Zapałów musi być 12 potraw, które aktorka i wokalistka przyrządza własnoręcznie. - Będzie 12 potraw. Lubię tradycję. Wszystkiego będzie po trochu dla każdego - mówi Kajra i wylicza co przygotuje. - Da radę - dodaje Sławomir.

Więcej w materiale wideo na se.pl

Oprócz Sławomira i Kajry na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" w Zakopanem pojawią się również: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Zenon Martyniuk z zespołem, Daria, Komodo, Thomas Anders oraz ukraińska supergwiazda Dzidzio

Kajra i Sławomir o przygotowaniach do świąt. Muzyk ma patent, żeby w domu nie śmierdziało smażoną rybą!
Sonda
Czekasz na nowość od Kajry Sławomira?
Nasi Partnerzy polecają