Ślub Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki! Tak para przygotowywała się do ślubu [ZDJĘCIA]

2015-02-15 17:00

W Walentynki "TAK" powiedzieli sobie Halina Mlynkova i Leszek Wronka. Zakochani wzięli ślub w Pradze. Wśród gości pojawili się karel Gott i Ewa Farna. W sumie młodej parze towarzyszyło 700 gości! Wronka i Mlynkova zaręczyli się równo rok temu, takżę w Walentynki. Zobaczcie, jak wygladała Halina w pięknej sukni, koronkowym welonie i błękitnych pantofelkach. Trzeba przyznać, że ślub pary był jak z bajki! Zobaczcie, jak Halina i Leszek przygotowywali się do wielkiego dnia.

Wielki dzień Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki już za nimi. Para ślubowała sobie miłość do grobowej deski w Pradze. Oboje wyglądali jak z bajki! Ona w eleganckiej białek sukni wyszywanej w kwiatki, koronkowym, delikatnym welonie ze ślicznym bukieciku w ręce. On w eleganckim garniturze i śnieżnobiałej koszuli.

Obojgu w najważniejszym dniu w życiu towarzyszyli zaproszeni goście, a sród nich Ewa Farna i czeski muzyk Karel Gott. Podobno całe wesele miało kosztować aż pół miliona złotych, a same obrączki 50 tysięcy! Ale w taką miłość warto inwestować. Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Mlynkovej i Wronki. Ślub odbył się w sobotę, w walentynki, a jeszcze w piątek Halina szykowała się do wielkiego dnia. Biegała, załatwiała sprawunki. Wszak, ślub to najpiękniejszy dzień w życiu.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Sprawdź: Halina Mlynkova pokazała zdjęcia ze ŚLUBU! W sukni ślubnej wygląda jak królowa! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE