Smolasty z gołą klatą na Top of The Top Sopot Festival! Fanki oszalały na jego widok! [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA Smolasty z gołą klatą na Top of The Top Sopot Festival! Fanki oszalały na jego widok! [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia!

Smolasty z gołą klatą na Top of The Top Sopot Festival! Fanki oszalały na jego widok! [ZDJĘCIA]

2022-08-17 16:38

Smolasty, czyli Norbert Smoliński (27 l.) to jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, który był gwiazdą na Top of The Top Sopot Festival. Raper pojawił się na scenie w rozpiętej koszuli, która odsłaniała jego tors. Szczególną uwagę zwracają liczne tatuaże Norberta. Zobaczcie zdjęcia z jego występu w Operze Leśnej.

Smolasty to największy idol współczesnej młodzieży. Popularność przyniosły mu hity, tj.: Uzależniony, Fake Love, Jestem, Byłem, Będę czy Duże Oczy, które mają setki milionów odtworzeń, i które miesiącami były grane przez największe radiowe stacje w Polsce.

Nic więc dziwnego, że Smolasty był jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd na Top of The Top Festiwal.

Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!

Publiczność przywitała go owacjami i oklaskami. Raper pojawił się na scenie w białych szortach i w rozpiętej koszuli z dziurami w tym samym kolorze. Szczególną uwagę przykuło więc jego wytatuowane ciało. Smolasty wytatuował sobie cały tors, ręce i dłonie. Tatuaż ozdabia również jego twarz. Nad lewą brwią rapera znajduje się symbol króliczka Playboya.

Zobaczcie zdjęcia Smolastego z jego występu na Top of The Top Festival niżej. Dał czadu?

Sonda
Będziesz oglądać tegoroczną edycję Top of the Top Sopot Festival?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE