Miał 67 lat

Smutna informacja z TVP. Nie żyje Krzysztof Rottbard, bohater programu "Sanatorium Miłości"

2023-07-11 17:30

Nie żyje Krzysztof Rottbard, uczestnik pierwszej edycji programu "Sanatorium Miłości". Ta tragiczna informacja pojawiła się we wtorkowe południe na profilu produkcji TVP na Facebooku. Krzysztof Rottbard miał 67 lat.

Krzysztof Rottbard był jednym z bohaterów pierwszej edycji hitowego programu Telewizji Polskiej, "Sanatorium Miłości". Mężczyzna w programie niestety nie znalazł swojej drugiej połówki, ale przez widzów został zapamiętany jako zawsze miły, uśmiechnięty i serdeczny. We wtorkowe popołudnie na mediach społecznościowych programu przekazano smutną informację o śmierci Krzysztofa Rottbarda. Miał 67 lat.

Nie żyje bohater pierwszej edycji "Sanatorium Miłości". Krzysztof Rottbard miał 67 lat

We wtorek produkcja poinformowała o śmierci mężczyzny. - Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Krzysztof Rottbard, uczestnik pierwszej edycji Sanatorium Miłości. Zmarł w wieku 67 lat. Rodzinie i bliskim Krzysztofa składamy wyrazy współczucia - możemy przeczytać w opublikowanym wpisie.

Swój udział w tym programie traktował jako przygodę. Jak sam powiedział, ciekaw był jak zareagują jego znajomi.

- Ciekaw byłem, co moi rówieśnicy robią, jakie mają pasje, zainteresowania, czego oczekują od życia i co ich cieszy. Na co dzień obracam się w młodszym towarzystwie, ale też już trochę rdza zaczyna się odkładać. (śmiech) Dla mnie udział w tym programie był jak wejście do odrdzewiacza - mówił swojego czasu w rozmowie z Edytą Karczeską-Madej.

Pogrzeb Krzysztofa Rottbarda odbył się 11 lipca na cmentarzu na warszawskim Ursusie. Wśród żałobników pojawili się jego koledzy i koleżanki z pierwszej edycji "Sanatorium miłości" - Marek Jarosz, Małgorzata Zimmer oraz Joanna Tunney - podał serwis telemagazyn.pl

Zobacz poniższą galerię zdjęć: Krzysztof Rottbard

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Listen on Spreaker.