Stan Borys

i

Autor: Super Express Stan Borys

Stan Borys po dramacie ma NOWĄ MIŁOŚĆ. Pomaga mu w chorobie. Rozczulające zdjęcia

2022-06-29 5:30

Na początku czerwca serce Stana Borysa (81 l.) pękło na kawałki. Po 18 latach wspólnego życia musiał uśpić swojego przyjaciela - pieska Markiza. To między innymi zwierzęta pomagają gwiazdorowi sceny w powrocie do zdrowia po udarze mózgu. Nic dziwnego, że pogrążeni w żałobie Stan i jego partnerka sprawili sobie nowego członka rodziny i już szaleją z miłości. Zobaczcie zdjęcia!

Stan Borys przed udarem, którego doznał na początku 2019 roku, zawsze i wszędzie pojawiał się z pieskiem na rękach. Była to ukochana Julka rasy shih tzu, która podróżowała z muzykiem po świecie. Drugi zwierzak, wiekowy już jak na psa Markiz, mieszkał w drugim domu muzyka w USA. Niestety, w przeciągu kilku lat oba pieski zachorowały na raka i trzeba je było uśpić, co Stan Borys i jego ukochana Anna Maleady (49 l.) bardzo przeżyli.

NIE PRZEGAP: Stan Borys STRACIŁ GŁOS! Trafił do lekarza Pavarottiego. Szczegóły tylko u nas

Spragnieni psiej miłości Stan i Ania właśnie sprawili sobie nowego psiaka - 12-tygodniowego Apolla tej samej rasy. 

- Apollo jest wynikiem reinkarnacji Julki i Markiza - mówi nam Stan Borys. - Jest piękny, dlatego nazwałem go Apollo. Obecnie szaleje za Anią, ale mnie też toleruje. Bardzo szybko rośnie. Jest kochany. Pod spojrzeniem jego czarnych oczu topnieją wszystkie lody. A najważniejsze, że zachowuje się jak mężczyzna - zachwyca się muzyk. 

Nowy członek rodziny zawitał do ich domu zaledwie kilkanaście dni po śmierci Markiza.

- Pustka po obu pieskach, Julce i Markizie, była nie do zniesienia. Uczucia odejścia bliskiego członka rodziny nic tak naprawdę nie może zastąpić, jednak przyjęcie kolejnego członka rodziny wywołuje radość - tłumaczy nam Anna Maleady.

Partnerka muzyka dodaje, że obecność psa w domu pomaga Stanowi wracać do zdrowia po udarze mózgu.

Markiz był bardzo związany ze Stanem szczególnie po udarze. Cieszył się na każde jego przyjście i spacer, o który prosił Stana. W ten sposób mógł więcej chodzić, a to pomagało mu w rehabilitacji - mówi nam Maleady.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Stan Borys cieszy się z nowego pieska:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE