Nawet się nie kryją

Stramowski NA RANDCE z nową partnerką. Jest młodsza od Warnke. Ale czułości! [ZDJĘCIA]

2022-11-29 4:10

Piotr Stramowski (35 l.) po rozstaniu z Katarzyną Warnke (45 l.) nie próżnuje. Naczelny maczo polskiego kina widywany jest z piękną blondynką. To niejaka Natalia – znana neurobiolog, a jeszcze do niedawna scenografka filmowa. Para nie kryje już wzajemnej sympatii i nie szczędzi sobie czułości w miejscach publicznych. Widać, że są zakochani. Zobaczcie sami!

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke potwierdzili rozstanie na początku października. Nie podali powodów swojej decyzji. Jak jednak ustalił "Super Express", po równo podzielili się opieką nad trzyletnią córką Helenką. I choć nie są już razem, podobno żyją w zgodzie.

ZOBACZ: Warnke i Stramowski ustalili opiekę nad córką. Zaskakująca decyzja pary! Wprowadzili ważny zakaz

Piotr Stramowski układa sobie nawet życie na nowo. Ostatnio był widziany w towarzystwie pięknej blondynki, na oko o kilkanaście lat młodszej od Warnke. Ostatnio aktor zabrał córeczkę z mieszkania Kasi i zawiózł ją do przedszkola. Chwilę później był umówiony na obiad z kobietą. Zajrzeli do jednej z burgerowni na warszawskim Mokotowie. Nieszczególnie kryli się ze swoją wzajemną sympatią. Piotr czule obejmował blondynkę, śmiechom nie było końca, a po obiedzie poszli jeszcze na wspólny spacer i wypili kawę.

Nowa przyjaciółka aktora to Natalia, znana neurobiolog, która prężnie działa w sieci, pomagając ludziom w – jak pisze – "łamaniu schematów systemowych dla pełnego życia i prosperującej marki". Jest gruntownie wykształcona. Studiowała neurokognitywistykę na uniwersytecie SWPS, neuromarketing na Akademii Leona Koźmińskiego oraz biofizykę molekularną na UW. Wcześniej zajmowała się zaś scenografią filmową i wygląda na to, że to właśnie tam poznała Piostra Stramowskiego.

Zobaczcie, jak bawili się na wspólnej randce:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają