Tylko u nas!

Warnke i Stramowski ustalili opiekę nad córką. Zaskakująca decyzja pary! Wprowadzili ważny zakaz

2022-10-17 5:20

Choć małżeństwo Katarzyny Warnke (45 l.) i Piotra Stramowskiego (35 l.) nie przetrwało, zawsze będzie łączyła ich córeczka Helena (3 l.). W ostatnich tygodniach aktorska para kontaktuje się już tylko w jej sprawie. Jak dowiedział się "Super Express", Kasia i Piotrek sprawiedliwie podzielili opiekę nad dziewczynką. Mają też ważne ustalenie w kwestii osób, które mogą się nią zajmować. Poznajcie szczegóły!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski tworzyli piękną parę przez prawie dekadę. Od sześciu lat byli małżeństwem. Nowocześni, stylowi, uwielbiający zabawę i życie stolicy. Choć o kryzysie w ich związku plotkowało się już od kilku miesięcy, to oświadczenie Warnke i Stramowskiego o tym, że się rozstali, dla wielu było zaskoczeniem.

"To decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie" – napisali w oświadczeniu i dodali, że dobro córki jest teraz dla nich najważniejsze. PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ

Z naszych informacji wynika, że rzeczywiście aktorzy robią wszystko, by mała Helenka nie odczuła napiętej sytuacji związanej z rozstaniem rodziców. Tak jak m.in. Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.), postanowili zajmować się córką naprzemiennie.

– Kasia i Piotrek podzielili się opieką po równo. Mała spędza kilka dni z tatą, a później z mamą. Wszystko zostało ustalone tak, by w czasie, gdy Helenka jest u taty, Kasia mogła pracować i odwrotnie – dowiadujemy się od osoby, która dobrze zna parę.

Co ciekawe, gwiazdy postanowiły zgodnie, że nie będą zatrudniać niani i tylko oni sami mogą sprawować bezpośrednią opiekę nad dzieckiem. Czasem przysparza to problemów.

– Ostatnio, gdy Helenka się przeziębiła, była akurat pod opieką Piotrka. Świetnie sobie poradził. Ale musiał odwołać plan zdjęciowy nowego filmu, by zostać przy małej. Bo nie mógł zatrudnić żadnej pomocy do dziecka – dowiadujemy się. – Jest świetnym ojcem i sam dał sobie radę – słyszymy.

Od kilku dni Helenka jest pod opieką mamy, bo Piotr musiał wylecieć do Cannes, gdzie kręci właśnie swój nowy film "Pokusa".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany