Allan Krupa ukończył szkołę

i

Autor: Instagram Edyta Górniak dumna z syna, który ukończył amerykańską szkołę

Sukces syna Edyty Górniak. Wokalistka nie kryje wzruszenia

2018-06-05 9:52

Allan Krupa, 14-letni syn Edyty Górniak odniósł w Stanach Zjednoczonych swój pierwszy prywatny sukces. Nastolatek ukończył właśnie międzynarodową szkołę katolicką. Piosenkarka nie kryje wzruszenia. - Jak ogromnie jestem z ciebie dumna, tylko inne matczyne serce może to zrozumieć - pisze do syna w internecie.

Edyta Górniak pęka z dumy. Jej syn właśnie ukończył edukację w międzynarodowej amerykańskiej szkole. Allan uczył się w niej od dwóch lat, od kiedy wraz z mamą przeprowadził się do Los Angeles. Edyta była wtedy pełna obaw o swoje dziecko. Okazało się jednak, że po przeprowadzce na drugi koniec świata Allan odnalazł się w nowym środowisku prędzej niż ona.

Zdjęciami i filmikami z zakończenia roku szkolnego syna Edyta pochwaliła się na swoim Instagramie.

"Kochanie moje. Dwa lata temu z wielką odwagą i bez strachu przyjąłeś na siebie wyzwanie ukończenia międzynarodowej szkoły tak daleko od kraju, w którym się urodziłeś. Z niedowierzaniem patrzyłam na twój błyskawiczny rozwój(!). Jesteś bardzo mądry Synku. Inteligentny, wrażliwy, piekielnie utalentowany i zabawny.
W wieku zaledwie 14 lat rozmawiasz z rówieśnikami w czterech językach. Jak ogromnie jestem z ciebie dumna, tylko inne matczyne serce może to zrozumieć. Wykonałeś wielką pracę, pogłębiłeś wiarę i na moich oczach stajesz się wspaniałym mężczyzną, wspaniałym człowiekiem i przyjacielem dla innych. Gratuluję ci ukończenia pierwszego etapu twojej edukacji, Synku. Od dziś wyruszasz w nową drogę. Będę przy tobie jak zawsze... Twoja Mama" - napisała Edyta do syna.

Po wakacjach Allan pójdzie do szkoły średniej. Letnią przerwę spędzi razem z mamą w Polsce.