Super Mario lata temu zniknął z Chłopaków do wzięcia. Niebywałe, jak dziś wygląda jego życie!

i

Autor: Facebook Super Mario lata temu zniknął z "Chłopaków do wzięcia". Niebywałe, jak dziś wygląda jego życie!

Ogromne zaskoczenie

Super Mario lata temu zniknął z "Chłopaków do wzięcia". Niebywałe, jak dziś wygląda jego życie!

2022-11-03 16:35

Mariusz Dominiak, czyli znany z programu "Chłopaki do wzięcia" Super Mario, cieszył się ogromną sympatią fanów formatu. Na oczach widzów znalazł miłość i w końcu zdecydował się odejść z show. Kilka dni temu Mario założył w sieci swojego fanpage i zdradził, jak dziś wygląda jego życie. Jest niebywałe!

Mario był niekwestionowanym ulubieńcem widzów i cieszył się sporą popularnością. Do programu "Chłopaki do wzięcia" zgłosiła się pewna kobieta, która chciała go bliżej poznać. Mężczyzna zakochał się w niej bez opamiętania i to właśnie dla niej porzucił dalszy udział w programie, co spotkało się z rozżaleniem ze strony widzów. 

Do mediów co raz docierały skromne doniesienia o jego życiu. Para doczekała się córeczki, jednak po jakimś czasie do fanów zaczęły docierać wieści o ich rozstaniu.

Teraz Super Mario postanowił o sobie przypomnieć i na grupie zrzeszającej fanów programu "Chłopaki do wzięcia" opowiedział, jak teraz wygląda jego życie. Mężczyzna założył własną farmę, na której hoduje najróżniejsze zwierzęta. Na udostępnionych przez niego zdjęciach widzimy m.in. kury, konie, owce i kozy. Spełnił także swoje największe marzenie i założył hodowlę gołębi pocztowych. 

Jego wpis w grupie fanów "Chłopaków do wzięcia" wywołał niemałe poruszenie fanów, którzy zaczęli zadawać mu najróżniejsze pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, czy znalazł nową miłość.

- Nie szukam miłości, bo wróciłem do swoich dwóch dziewczyn - odpisał Mario.

Jego komentarz najprawdopodobniej świadczy o tym, że udało mu się pogodzić z matką swojej córki. Na najnowszych zdjęciach widać, że mężczyzna jest bardzo szczęśliwy! Zobaczcie je niżej.

Sonda
Lubisz serial "Chłopaki do wzięcia"?