KURSKI PRZYGOTOWANIA SYLWESTER MARZEŃ TVP

i

Autor: Archiwum SE KURSKI PRZYGOTOWANIA SYLWESTER MARZEŃ TVP

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Prezes TVP na posterunku [ZDJĘCIA]

2020-12-31 12:24

Tegoroczna edycja "Sylwestra marzeń z Dwójką 2020" będzie inna niż dotychczasowe. Nie zmieni się jednak jedno - nie zabraknie największych przebojów i świetnej zabawy! Sam prezes TVP Jacek Kurski do ostatnich chwil doglądał przygotowań, by ten Sylwester 2020 był naprawdę huczny i pod specjalnym patronatem "Super Expressu". Kto wystąpi w tym roku?

SYLWESTER MARZEŃ Z DWÓJKĄ 2020. Prezes TVP w pogotowiu!

Aby coś wyszło najlepiej jak się da, trzeba to dobrze przygotować. Prezes TVP, Jacek Kurski, dzień przed Sylwestrem Marzeń zawitał do Ostródy, aby sprawdzić, czy wszystko będzie przygotowane należycie. I jak możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej, jest pewien swojego sukcesu. Nic dziwnego - 31 stycznia 2020 rozpocznie się najlepszy Sylwester w Polsce, który zobaczysz tylko w TVP2 i pod specjalnym patronatem "Super Expressu". Zapraszamy!

PLEJADA GWIAZD NA SYLWESTRZE 2020

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020 - kto wystąpi? Zenek Martyniuk i zespół Akcent , Marcin Miller i zespół Boys, Cleo , Golec uOrkiestra, Gromee, Weekend, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Helena Vondráčková, Zakopower, Francesco Napoli, Thomas Anders z Modern Talking, Milano oraz Defis.

Imprezę sylwestrową poprowadzą Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi.

Patronat nad imprezą ma „Super Express”. Życzymy dobrej zabawy!

Emisja w TV:

Sylwester marzeń z Dwójką 2020

czwartek 19.55 TVP 2

Sylwestrowy wieczór to trudny czas dla ratowników medycznych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany