Sylwia Bomba potwierdza śmierć Jacka Ochmana

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Pożegnanie

Sylwia Bomba potwierdza śmierć Jacka Ochmana. Kondolencje spływają ze wszystkich stron

2022-07-28 7:59

Wczoraj, 27 lipca, media obiegła wiadomość o śmierci Jacka Ochmana (+49 l.), byłego partnera Sylwii Bomby (36 l.) i ojca jej córki, Antosi (4 l.). Gwiazda TTV początkowo nie odpowiadała na pytania dziennikarzy. W końcu zdecydowała się potwierdzić odejście Ochmana na swoim profilu na Instagramie.

W środę, 27 lipca, media obiegła smutna informacja o śmierci Jacka Ochmana, byłego partnera gwiazdy stacji TTV, Sylwii Bomby oraz ojca jej dziecka. Jak ujawnił  Pudelek, mężczyzna od wielu lat borykał się z chorobą alkoholową i to ona prawdopodobnie doprowadziła do jego zgonu. Sylwia Bomba próbowała pomóc ekspartnerowi i wysyłała go na odwyk. Niestety, to zawiodło. Przez ostatnie trzy miesiące Ochman nie miał już kontaktu ze swoją córką, 4-letnią Antosią.

Gwiazda "Gogglebox" początkowo nie odpowiadała na pytania mediów i tłumaczyła, że nie będzie rozmawiała na tematy prywatne. W końcu jednak zdecydowała się potwierdzić śmierć Jacka Ochmana na swoim profilu na Instagramie.

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi… Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 roku odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby - napisała.

Sylwia Bomba potwierdza śmierć Jacka Ochmana

i

Autor: Instagram/@sylwiabomba

Zobacz zdjęcia Sylwii Bomby i Jacka Ochmana w naszej galerii

Fani Sylwi Bomby zaczęli składać kondolencje pod jej ostatnim postem na Instagramie. Informacja o śmierci Jacka Ochmana pojawiła się również na facebookowym profilu klubu piłkarskiego Znicz Pruszków, którego Ochman w przeszłości był prezesem. Współpracownicy pożegnali go pięknymi słowami.

Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy o nagłej śmierci Jacka Ochmana. Byłego Prezesa MKS Znicz Pruszków, wieloletniego działacza naszego Klubu i wielkiego fana piłki nożnej. Wyrazy współczucia składamy Mamie i dzieciom. Do zobaczenia Prezesie na niebiańskiej trybunie!

Nie żyje Nina Busk. Wzruszający wywiad z bohaterką Sanatorium Miłości
Sonda
Czy śledzisz Sylwię Bombę w mediach społecznościowych?