Sylwia Madeńska pokazała, jak jej twarz wygląda z bliska

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Naturalnie!

Sylwia Madeńska pokazała, jak jej twarz wygląda z bliska. Nie wszystkie gwiazdy mają tyle odwagi

2022-10-11 17:30

Sylwia Madeńska (30 l.) to trenerka tańca znana z programu "Taniec z gwiazdami", a także zwyciężczyni pierwszej edycji show "Love Island. Wyspa Miłości". Kobieta obecnie wypoczywa w Egipcie, co chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieściła zdjęcie z plaży, na którym widać jej twarz z bliska. Nie każda celebrytka miałaby tyle odwagi!

Sylwia Madeńska to tancerka oraz zwyciężczyni pierwszej edycji show "Love Island. Wyspa Miłości". To właśnie udział w show Polsatu przyniósł jej największą rozpoznawalność. Poza tym kobieta jest tancerką oraz choreografką w "Tańcu z gwiazdami". Po raz pierwszy pojawiła się na planie tego programu w 2020 roku. Jej partnerem w 11. edycji był Mikołaj Jędruszczak. Niestety, parze nie udało się wygrać. W 13. edycji "Tańca z gwiazdami", który został wyemitowany jesienią 2022 roku Madeńska tańczyła w parze z kontrowersyjnym detektywem, Krzysztofem Rutkowskim. Para odpadła w 2. odcinku.

Sylwia Madeńska pokazała swoją twarz z bliska. "Dystans do siebie ponad wszystko"

Gwiazda Polsatu jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 253 tys. osób. Kobieta chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Obecnie wypoczywa w Egipcie, co relacjonuje na zdjęciach. Ostatnio Madeńska zamieściła na swoim koncie zaskakującą fotografię z plaży. Widzimy na niej jej twarz z bliska. Dla wielu innych celebrytek opublikowanie zdjęcia pod takim kątem byłoby nie do pomyślenia! Tancerka ma jednak dużo dystansu do siebie i życia.

- Po dwóch mocno pracujących miesiącach, w końcu bąbelos ma czas na tydzień odpoczynku. Zasłużyłam i korzystam z tego. PS Foty pozowane są passé. Zgadzacie się? Dystans do siebie ponad wszystko - napisała.

Jak możemy przeczytać w komentarzach, zdjęcie spodobało się fanom Madeńskiej.

- Jesteś cudowna. Za to uwielbiamy cię jeszcze mocniej,

- Piękne oczy, śliczna buzia, mega fotka,

- Piękna! Najładniejsze są właśnie takie spontaniczne zdjęcia, niewiele mamy tego w internecie,

- Kocham twój dystans. Kiedy trzeba wyglądasz bajecznie i z klasą, ale też nie boisz się pokazać naturalna - pisali.

Sonda
Oglądasz 13. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"?