Ślub był dwa lata temu

Kim jest mąż Sylwii Peretti? Uważa, że jest zupełnie inna. Teraz tylko on jej został

2023-07-22 13:58

Sylwia Peretti w piątek, 21 lipca, pożegnała swoje jedyne dziecko - syna Patryka, który zginął w wypadku samochodowym, mając zaledwie 24 lata. Po śmierci Patryka najbliższą dla niej osobą jest mąż - biznesmen Łukasz Porzuczek. Razem tworzą piękną parę. Ich ślub odbył się dwa lata temu. Sylwię Peretti prowadził wówczas Patryk... Kim jest mąż Sylwii Peretti, Łukasz Porzuczek? Uważa on, że jego żona jest zupełnie inna, niż myślą o niej ludzie.

Sylwia Peretti przeżywa okropny czas. W nocy z 14 na 15 lipca wypadku samochodowym zginął jej jedyny syn. Pogrzeb Patryka odbył się w piątek, 21 lipca. W ostatnim pożegnaniu syna gwiazdy "Królowych życia" uczestniczyły tłumy. - Smutne bywają rozstania, z którymi nieraz trudno się pogodzić, lecz daleko smutniejsze są pożegnania, gdy ktoś nam bliski na zawsze odchodzi - mówił ksiądz podczas uroczystości. W trakcie pogrzebu Sylwia Peretti trzymała niedużego pluszowego misia, który mógł być jedną z ulubionych zabawek Patryka w dzieciństwie. W tych niewyobrażalnie trudnych chwilach oparciem dla Sylwii Peretti musi być jej mąż - Łukasz Porzuczek. Mało kto wie o tym, że to syn prowadził gwiazdę "Królowych życia" do ślubu z biznesmenem. Kim jest mąż Sylwii Peretti? Jak się poznali?

Łukasz Porzuczek i Sylwia Peretti poznali się już siedem lat temu, ale mężczyzna długo musiał walczyć o miłość gwiazdy "Królowych życia". Ponoć oświadczał się aż pięć razy! Jego determinacja została nagrodzona. Dwa lata temu Łukasz Porzuczek i Sylwia Peretti powiedzieli sobie "tak". Na organizację ślubu wydali majątek. Mówiło się o pięciocyfrowej kwocie. Widać, że mąż Sylwii Peretti jest w niej bezgranicznie zakochany. - Przez te wszystkie lata poznałem chyba wszystkie twoje oblicza, od wariatki po bizneswoman. Potrafisz kochać, śmiać się i płakać jak nikt inny. Wspierasz mnie codziennie nawet w momentach, kiedy wydawałoby się, że wszyscy by się poddali. Ludzie, widząc cię myślą, że jesteś wyniosłą pięknością, a tak naprawdę jesteś niezwykle uczuciową kobietą, ale o tym wie bardzo wąskie grono osób - pisał do niej w walentynki. Łukasz Porzuczek to biznesmen z wyższej półki - jest prezesem firmy zajmującej się oczyszczaniem obszarów lądowych i wodnych z materiałów wybuchowych. Swego czasu jednak dotknął go poważny kryzys. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Sylwii Peretti z mężem Łukaszem Porzuczkiem

W poprzedniej firmie wyprowadzono z niej pieniądze, moje pieniądze, wspólnik to zrobił. Trzy i pół miliona złotych, w gotówce, na rympał. (...) Milion zł położyłem na ratowanie tej spółki. (...) To był moment Sylwii, kiedy ona wiedziała, że ja jestem zadłużony na kilka milionów. Bez Sylwii nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem. Wiem, że gdyby nie ona, byłoby zupełnie inaczej. Mamy za sobą test zarówno związkowy, jak i biznesowy - zwierzył się Łukasz Porzuczek w rozmowie z cyklu Duży w Maluchu.