Okazja?

Sylwia Peretti sprzedaje samochód! Jeździł nim Patryk. Kusząca oferta, znamy cenę!

2023-08-17 16:48

Sylwia Peretti przeżyła ostatnio niewyobrażalną tragedię. W lipcu w wypadku samochodowym zginął jej ukochany syn Patryk. Po pochowaniu swojego jedynego dziecka gwiazda programu "Królowe życia" zdecydowała się na radykalny krok. Sylwia Peretti sprzedaje samochód, którym jeździł także Patryk. Oferta zamieszczona w serwisie Otomoto.pl na pierwszy rzut oka jest kusząca, ale jest pewien haczyk. Ile kosztuje BMW M8 Competition Sylwii Peretti? Znamy cenę auta!

Sylwia Peretti sprzedaje samochód. Menadżer potwierdza, że to jej auto

Syn Sylwii Peretti zginął w wypadku samochodowym w nocy z 14 na 15 lipca. Mężczyzna jechał wraz z trzema kolegami. Żaden z nich nie przeżył. Pogrzeb Patryka odbył się sześć dni po tragicznym wydarzeniu. - Smutne bywają rozstania, z którymi nieraz trudno się pogodzić, lecz daleko smutniejsze są pożegnania, gdy ktoś nam bliski na zawsze odchodzi - mówił ksiądz podczas ostatniego pożegnania syna Sylwii Peretti. Gwiazda programu "Królowe życia" bardzo mocno przeżyła śmierć ukochanego dziecka. - Sylwia znajduje się w bardzo ciężkim stanie emocjonalnym, rozpaczając po utracie jedynego dziecka. Rodzina w trosce o jej zdrowie uniemożliwiła dostęp do internetu i telefonu - przekazał portalowi Pudelek menedżer Sylwii Peretii Adam Zajkowski. To właśnie on potwierdził teraz informację o tym, że celebrytka rozstaje się ze swoim BMW.

Sylwia Peretti wystawiła BMW. Ile kosztuje auto? Do setki rozpędza się w 2,6 sekundy!

Na ogłoszenie w serwisie Otomoto.pl natknęli się internauci. "Już fabryczna wersja tego samochodu jest niezwykle szybka - ma 625 KM, do pierwszej setki przyspiesza w niecałe cztery sekundy. Natomiast nasze BMW M8 zostało wzmocnione do aż 825 KM, co pozwala rozpędzić się do 100 km/h w... 2,6 sekundy. Samochód ma charakterystyczny wygląd - malowanie i karbonowe dodatki" - czytamy w opisie auta. Cena, która widnieje przy ogłoszeniu, wynosi 130 tys. złotych. Za tyle jednak nie kupimy samochodu Sylwii Peretti. O co zatem chodzi? "Na cenę składa się opłata wstępna oraz trzyletni okres leasingowania. Możliwy wykup auta po tym okresie za wcześniej uzgodnioną kwotę" - czytamy.  Okazuje się, że wystawionym BMW jeździł także syn Sylwii Peretti. - To jest auto Sylwii, już jakiś czas temu mówiła, że po trzech latach będzie chciała zmienić auto i ten moment właśnie nadszedł. Patryk jeździł nim sporadycznie, czasami zdarzyło się, że pożyczył od mamy, ale był dorosły i zarabiał i sam kupił swoje auto - zdradził "Faktowi" menedżer celebrytki. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Sylwii Peretti w samochodzie

Tak będzie wyglądał ślub Roksany Węgiel