Syn Magdy Gessler cierpi, a jej córka świetnie się bawi i zachwala "powrót do domu"

2022-01-21 9:44
 Syn Magdy Gessler cierpi, a jej córka świetnie się bawi i zachwala powrót do domu
Autor: akpa Syn Magdy Gessler cierpi, a jej córka świetnie się bawi i zachwala "powrót do domu"

Syn Magdy Gessler (69 l.), Tadeusz Muller (39 l.) jest załamany. Doszczętnie spłonął jego dom na Podlasiu. W kilka godzin zniknęło jego marzenie, na które tak długo pracował. Jednak podczas, gdy on przechodzi prawdziwy dramat, jego siostra Lara (33 l.), świetnie się bawi na Wyspach Kanaryjskich i zachwala powroty do własnego domu.

To musiał być szok dla Tadeusza Mullera, gdy dowiedział się, że jego drewniany dom na Podlasiu stoi w płomieniach. Ogień zajął cały budynek, który ratowało aż 11 zastępów straży pożarnej. - Jestem bardzo wdzięczny mieszkańcom okolicy, straży i wszystkim, którzy gasili pożar. Wyrażam ogromną wdzięczność za ich interwencję! To, że pojawiła się taka pomoc, jest dla mnie bardzo ważne - mówi nam syn Gessler. Niestety z wymarzonego domu niewiele zostało. Dla kucharza to prawdziwy cios i jak sam przyznaje, ciężko będzie mu się podnieść po tej traumie. Podczas gdy on cierpi, jego siostra Lara Gessler cieszy się życiem na Wyspach Kanaryjskich.

Syn Magdy Gessler jest tak wstrząśnięty tym, że stracił swój wymarzony dom, że boi się tam pojechać i zobaczyć zgliszcza.

-  Jeszcze tam nie pojechałem, bo jestem zdruzgotany tym, co się stało. Ciężko będzie mi na miejscu oglądać to, co przez ostatnie dwa lata stworzyłem - mówi Tadeusz.

Wydawało się, że w takiej chwili może liczyć na wsparcie najbliższych. Okazuje się jednak, że część z nich nie jest przy nim w tych trudnych chwilach. Jego siostra relacjonuje na Instagramie swój wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Opisuje swoją beztroskę i z uśmiechem na twarzy pozuje do zdjęć. W ostatnim wpisie natomiast wyznaje, że czuje już ekscytację zbliżającym się powrotem do Warszawy i do swojego wspaniałego domu:

"Lubię to, kiedy zbliża się powrót do domu, a ja czuję, że to jest właściwy moment. Często - tak jak teraz - towarzyszy temu dziwne zniecierpliwienie, podniecenie, reisefieber związane z tym, co jest do zrobienia na miejscu. Często są to stare - nowe rzeczy, które świeżym, wypoczętym okiem wydają się dużo bardziej atrakcyjne. Czasami faktycznie nowe tematy. Ale jest to tez tęsknota do własnych, domowych rytuałów… Na wyjazdach zdaje sobie dopiero sprawę, jak ważne i cenne dla mnie są. Moja kawa, filiżanka, spacer, kąpiel, niskie światło w pokoju itd. Moje - Nasze rzeczy. Nasz świat i nasze gniazdo", pisze szczęśliwa na Instagramie.

Ciekawe jak musi się czuć jej brat, czytając ten wpis. Podczas gdy ona będzie się cieszyć z powrotu do własnych czterech kątów, on musi się mierzyć z traumą utraty wymarzonego domu...

Sonda
Lara Gessler powinna wrócić wcześniej i wspierać brata?
Pożar na ul. Stańczyka 5! Tajemniczy mężczyźni chodzą po bloku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE