Spłonął dom syna Magdy Gessler. Zdjęcia przerażają! Tadeusz Muller załamany. TYLKO U NAS

2022-01-20 19:30
Spłonął dom Tadeusza Mullera, syna Magdy Gessler
Autor: AKPA/PAPARA66 Spłonął dom Tadeusza Mullera, syna Magdy Gessler

Syn Magdy Gessler (69 l.), Taduesz Muller (39 l.), przeżywa istny koszmar! Doszczętnie spłonął jego dom na Podlasiu. Ogromny pożar gasiło aż 11 wozów strażackich z okolic. Drewniany dom był wielkim marzeniem kucharza, który planował zamieszkać w nim i rozwijać swój biznes, uprawiając ekologiczne warzywa. Szczegóły pożaru są wstrząsające!

Tadeusz Muller i cała rodzina Magdy Gessler nie może w to uwierzyć! Wymarzony dom kucharza i restauratora we wsi Radziszewo-Króle na Podlasiu spłonął w pożarze. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 17 stycznia w godzinach popołudniowych. Gdy ogień rozpanoszył się po drewnianym domu, pożar było widać w całej okolicy. Na miejsce przybyło aż 11 wozów strażackich. 

Tadeusz Muller w rozmowie z "Super Expressem" potwierdził, że dom, który spłonął, należał do niego. - Tak, to prawda... Jeszcze tam nie pojechałem, bo jestem zdruzgotany tym, co się stało. Ciężko będzie mi na miejscu oglądać to, co przez ostatnie dwa lata stworzyłem - mówi nam niemal łamiącym się głosem syn Magdy Gessler. 

Zobacz także: Syn Magdy Gessler zaręczony! Oświadczyny podczas wakacji na Majorce. Kim jest wybranka Tadeusza Mullera? [FOTO]

Pożar domu syna Magdy Gessler - Tadeusza Mullera

Szczegóły pożaru w domu syna Magdy Gessler przyprawiają o zawrót głowy. 

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 18:08. W zgłoszeniu podano, że pali się budynek jednorodzinny. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono rozwinięty pożar poddasza oraz parteru w budynku drewnianym krytym blachą. W pierwszej fazie akcji działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu dwóch prądów wody w natarciu. Wraz z przybyciem kolejnych sił i środków na miejsce, konsekwentnie wdrażano je do akcji, podając kolejne prądy wody. Na miejscu pojawiło się 11 zastępów straży pożarnej. Przystąpiono do dogaszania i częściowej rozbiórki nadpalonej konstrukcji, by dogasić tlące się elementy - mówi "Super Expressowi" st. kpt. Wojciech Sokołowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem

Udało nam się także dowiedzieć, co uratowano z pożaru.

- Konstrukcja główna została, ale w znacznej części jest nadpalona - przekazał nam Sokołowski.

Dalszy ciąg tekstu pod galerią. Zobacz zdjęcia: 

Spłonął dom Tadeusza Mullera, syna Magdy Gessler

Tadeusz Muller dziękuje za pomoc

Kucharz i restaurator jest poruszony ogromnym wsparciem sąsiadów i akcją straży.

- Jestem bardzo wdzięczny mieszkańcom okolicy, straży i wszystkim, którzy gasili pożar. Wyrażam ogromną wdzięczność za ich interwencję! To, że pojawiła się taka pomoc, jest dla mnie bardzo ważne - mówi nam syn Gessler.

- Zawsze się zastanawiałem, czy jestem silną osobą. Teraz, w starciu z tą traumą, poznaję samego siebie i dowiaduję się, czy mam narzędzia, żeby sobie z tym poradzić i jak dalej funkcjonować, bo to jest najtrudniejsze pytanie. To przeszkoda w codziennym funkcjonowaniu i mojej pracy na kuchni. Na szczęście mam nowy projekt, który pozwala mi "zapracować" ten dramat - mówi nam syn Tadeusz Muller. - To jest jak strata bliskiej osoby. Jak strata członka rodziny - dodaje syn Magdy Gessler.

Syn Magdy Gessler stracił wymarzony dom

Tadeusz Muller kupił dom na wsi blisko dwa lata temu. Pochwalił się w sieci, że spełniło się jego wielkie marzenie.

"Mój własny ganek na Podlasiu! Zawsze marzyłem o domu na wsi, ciężko pracowałem przez ostatnie lata i w końcu się udało! Wkrótce będę się dzielił z wami szczegółami z remontu!" - napisał na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym dumnie zasiadł na schodach przed domem.

Syn Magdy Gessler planował tam nie tylko mieszkać, ale i rozwijać swój biznes. Dom miał być pensjonatem turystycznym. W planach Tadeusza było założenie farmy i uprawa warzyw, przeznaczonych do sprzedaży. Na inwestycję zaciągnął pożyczkę.

Na razie jego marzenia zamieniły się w zgliszcza...

Przyczyny pożaru na razie nie są znane. Sprawą zajmie się policja oraz prokuratura. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądał ten straszny pożar, oraz ekskluzywne zdjęcia ze środka domu.

Sonda
Oglądasz programy Magdy Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE