Szalona noc Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej

i

Autor: PAPARA18 Szalona noc Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej

Gwiazdor "M jak miłość" dał czadu razem z żoną. Szalona noc Krystiana Wieczorka. Dzikie tańce to dopiero początek [ZDJĘCIA]

2021-07-22 6:00

To była szalona noc. Lało się wino, Liroy popalał skręta, a Krystian Wieczorek i jego żona Maria Szafirska poszli w tango. I to dosłownie. Aktor pokazał stolicy, jaki dobry z niego tancerz. Jego ukochana, również gwiazda serialu "M jak miłość", była wręcz w tanecznym szale. Musicie to zobaczyć. Mamy zdjęcia!

To była impreza, jakiej stolica dawno nie widziała. W restauracji braci Collins młodszy z nich Rafał Collins urządził przyjęcie urodzinowe swojej partnerce. Wśród zaproszonych gości była Grażyna Wolszczak, Liroy oraz Krystian Wieczorek i jego żona Maria Szafirska. Wszyscy mieli ubrać się na biało. Wyłamała się tylko Wolszczak, która pojawiła się w żółtej sukience, ale cóż, może białej nie miała, a żółty to już jednak całkiem niezły kierunek ;-)

NIE PRZEGAP: Edyta Zając obmacywana przez Darka z "Na Wspólnej". Robią to na ulicy. Zero krępacji [ZDJĘCIA]

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska byli w szampańskich nastrojach. Gwiazdy "M jak miłość" bawiły się na całego. Aktor porwał swoją ukochaną do tańca pomiędzy stolikami. Szło im tak świetnie, że pozostali goście zamiast dołączyć, podziwiali ich układy godne "Tańca z gwiazdami". Od razu było widać, że tych dwoje łączy płomienne uczucie, wręcz nie mogli się od siebie odkleić. 

Zobaczcie, jak się bawili w naszej galerii:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE