Maria Konarowska

i

Autor: WBF

Marysia zaskakuje

Szczepkowska pokazała pupę znanemu reżyserowi. Córka idzie w jej ślady?

2023-06-05 13:54

Joanna Szczepkowska (70 l.) wiele lat temu wywołała skandal pokazując nagą pupę w Teatrze Dramatycznym. Był to protest aktorki wobec reżysera spektaklu i jego sposobu traktowania widzów. Jej zdaniem Krystian Lupa tworzył nieczytelne przedstawienia. Szczepkowska przypłaciła to utrata posady. - Nie chciałam "wypiąć się" na reżysera. Wykonałam tylko to, do czego Lupa wzywa aktora - tłumaczyła swój gest. Teraz swoje pośladki pokazała jej córka, Maria Konarowska (43 l.).

Joanna Szczepkowska nagą pupę pokazała w lutym 2010 roku w końcowych scenach premierowego spektaklu "Persona. Ciało Simone" w reżyserii Krystiana Lupy. Wypowiedziała przy tym zdanie: "Tu jeszcze dalej możesz iść".  Jej córka, która także jest aktorką i zagrała m.in. w "Pierwszej miłości" i "Kopciuszku", przy pokazywaniu swoich pośladków nie zaatakowała jednak nikogo konkretnego. Maria Konarowska pochwaliła się pupą na zdjęciu z córką, które zrobił im jej partner. 

-  Pytam Oktawiana: - Czy zrobiłeś Nam z Gajką jakieś fajne zdjęcia? Np z plaży? - Pewnie! - To wyślij 🙌🏻 🍑 P.s po niewielu storkach miałam taki feedback od Was 😂😂😂 Zdjęcia od przodu się nie opłacają - napisała Konarowska na Instagramie.

Córka Szczepkowskiej była ZASTRASZANA. Chodzi o dziecko

Córka Szczepkowskiej wyemigrowała z Polski. Woli wychowywać córkę w Szwecji

Joanna Szczepkowska aktorka i pisarka wyznaje: „Nie wyżyłabym z samego pisania”
Sonda
Czy uważasz, że można pozwolić sobie na nagość przy dzieciach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany