Szok! Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago jest nieważny?!

2013-06-19 15:00

Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago wywołał poruszenie nie tylko w polskich mediach, ale i zagranicznych! Teraz okazuje się, że wielki bajkowy ślub za milion dolarów jest... nieważny!

W czwartek, 13 czerwca, Joanna Krupa i Romain Zago powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para w końcu wzięła ślub po wielu miesiącach przekładania jego terminu.

>>> Ślub Joanny Krupy [ZDJĘCIA]: Kosztował milion, odbył się w Carlsbad w Kalifornii

Ceremonia ślubna Joanny i Romaina wywołała wielką sensację i to nie tylko w polskich mediach. Pisał o niej nawet brytyjski Daily Mail!

Ślub jest nieważny?!

Jednak teraz na jaw wychodzą zaskakujące fakty. Fakt donosi bowiem, że ślub Krupy i Zago jest nieważny! Jak to możliwe i o co chodzi?

– Teraz po ceremonii ślubnej, para musi zalegalizować swój związek w urzędzie w Miami – powiedziała Faktowi menedżerka Joanny Krupy.

Według Faktu, Joanna i Romain mają 60 dni na dopełnienie wszelkich formalności w urzędzie. Jeśli tego nie zrobią, to w świetle prawa ogóle nie będą małżeństwem!

>>> Dżołana chwali się diamentową obrączką. Pierwsze zdjęcia Joanny Krupy po ślubie

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE