Szok w Magii nagości! Jeden z uczestników nagle dostał EREKCJI!

i

Autor: YouTube Szok w "Magii nagości"! Jeden z uczestników nagle dostał EREKCJI!

Atmosfera zrobiła się naprawdę gęsta!

Szok w "Magii nagości"! Jeden z uczestników nagle dostał EREKCJI!

2023-02-25 13:15

Kontrowersyjny program "Magia nagości" cieszy się ogromną popularnością i doczekał się swoich odsłon w wielu krajach na świecie, w tym również w Polsce. W brytyjskiej wersji programu doszło do nietypowych scen, gdy jeden z uczestników podniecił się tak bardzo, że aż dostał erekcji. Atmosfera w studio stała się naprawdę gęsta, nie obyło się bez interwencji ze strony produkcji!

Format "Magia nagości" budzi wiele emocji nie tylko za granicą, ale również w naszym kraju, który doczekał się swojej polskiej odsłony. Założenie programu jest takie, że główny bohater odcinka wybiera na randkę osobę, spośród ludzi, których widzi najpierw do pasa, później do szyi, a dopiero na końcu widzi ich twarze. Wszyscy uczestnicy muszą się rozebrać do rosołu. Anna Richardson, która prowadzi brytyjską wersję show nieco przybliżyła jego kulisy. Wyjawiła między innymi, że uczestnicy w zależności od płci spierają się o temperaturę, jaka ma panować w studio. Panowie wolą, gdy jest ciepło, z kolei panie uważają, że ich ciała prezentują się o wiele lepiej, gdy jest chłodno.

- Chłopcy zawsze chcą, aby w studiu było ciepło i wszyscy wykonują sprytne szarpanie za genitalia za kulisami, ponieważ chcą, aby ich męskość wyglądała jak najlepiej. Zawsze bawią się i dotykają… Kobiety chcą natomiast, aby studio było zimne. W ten sposób ich piersi wyglądają najlepiej - zdradza Richardson.

Prowadząca programu wróciła też wspomnieniami do bardzo niezręcznej sytuacji podczas kręcenia jednego z odcinków. W pewnym momencie podniecony uczestnik nagle dostał erekcji. Nie obyło się bez interwencji produkcji, która wyprowadziła mężczyznę do czasu aż nie "ostudzi" swoich emocji.

- Kilka sezonów temu uczestnikiem był młody człowiek, który był trochę za bardzo podekscytowany tym, co miało się wydarzyć. Nasz cudowny kierownik planu, Dave, musiał go poprosić o zejście z podestu i eskortowali go, aby mógł się uspokoić - zdradziła Richardson.

A wy co myślicie o programie "Magia nagości"? Piszcie w komentarzach.

Paulina Gałązka o nagości i scenach erotycznych w „Dziewczynach z Dubaju”

Ponad POŁOWA Polek ma problemy w życiu seksualnym.

Skąd się najczęściej biorą? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.