Szokujące! Magda Umer zdradziła, co siostra Krystyny Jandy powiedziała jej przed wypadkiem aktorki!

2023-09-26 14:50

Krystyna Janda 19 września uległa poważnemu wypadkowi. Jedna z najsłynniejszych polskich aktorek złamała nogę. Mimo to jeszcze tego samego dnia wystąpiła w sztuce teatralnej! Mało tego, dalej będzie grać, tyle że na siedząco. Wygląda na to, że Krystyna Janda jest niezniszczalna. Okazało się kilka lat przed wypadkiem aktorki Magda Umer rozmawiała z jej siostrą. Teraz piosenkarka zdradziła, co powiedziała jej siostra Krystyny Jandy. Szokujące!

Szokujące! Magda Umer zdradziła, co siostra Krystyny Jandy powiedziała jej przed wypadkiem aktorki!

i

Autor: Kurnikowski/AKPA

Krystyna Janda występuje za złamaną nogą

Krystyna Janda tydzień temu (19 września) miała wypadek, w wyniku którego złamała nogę. - Rano złamałam nogę, wieczorem Konin MY WAY w ortezie na siedząco. Jak mówiła mama: źle to się zrobi szybko, żeby było dobrze, to trwa - napisała aktorka, a fani byli pełni i troski, i podziwu dla zdeterminowanej artystki. Na dodatek już dzień po przykrym zdarzeniu Krystyna Janda zaangażowała się w pomoc innym. Zamieściła specjalny apel, w którym prosiła o wsparcie dla Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Później słynna aktorka zapewniła, że nadal będzie występować na scenie. - Gram MY WAY, na siedząco, między spektaklami leżę i tak jakoś przetrzymam te 6 tygodni… pozdrowienia dla wszystkich. Uważajcie na siebie - napisała Krystyna Janda na Facebooku. Teraz wyszło na jaw, że kilka lat przed wypadkiem jej przyjaciółka Magda Umer rozmawiała z siostrą aktorki. Słowa pani Anny brzmią szokująco! 

Zobacz naszą galerię pod artykułem: "Krystyna Janda: Dzieci nie chcą mnie spalić"

Magda Umer rozmawiała z siostrą Krystyny Jandy. "Musiałaby złamać dwie"

Piosenkarka chciała nakłonić Krystynę Jandę do tego, by nieco zwolniła tempo życia. - Kilka lat temu, martwiąc się o zdrowie Krysi, o nadmiar, natłok, nadczynność w Jej życiu, zastanawiałam się z Jej siostrą Anką, co tu zrobić, żeby żyła wolniej, ciszej, spokojniej. Żeby miała także czas na zwyczajne życie. Anka kiwała głową przecząco, sugerując że zwyczajne życie nie wchodzi w rachubę, że przy takim temperamencie to jest w ogóle niemożliwe. Na to ja powiedziałam nieśmiało: "może gdyby złamała nogę, dało by się trochę odpocząć". A Anka na to od razu: Wykluczone. Musiałaby złamać dwie". I dzięki tylko jednej złamanej może grać dalej, ku uciesze publiczności - napisała Magda Umer, przytaczając rozmowę z siostrą Krystyny Jandy. 

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Krystyna Janda
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany