Tadeusz Sznuk

i

Autor: AKPA Tadeusz Sznuk

Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu!

2021-04-22 22:41

Tadeusz Sznuk (77 l.) od prawie 27 lat prowadzi teleturniej "Jeden z dziesięciu", który wciąż cieszy się sporą popularnością. Obecnie przyszłość programu stanęła pod znakiem zapytania, a Centrum Informacji TVP wydało już w tej sprawie oświadczenie. I choć od wielu lat widzimy jego twarz w telewizji, to Tadeusz Sznuk wciąż pozostaje jedną z najbardziej tajemniczych postaci w polskim show-biznesie. O jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Prezenter ukrywa swoją żonę i dzieci przed mediami. Poznajcie kulisy z jego rodzinnego życia!

Tadeusz Sznuk wprawił widzów w konsternację przez swoje pożegnanie. Fani byli zaniepokojeni jego słowami, z których wywnioskowali, że to koniec programu "Jeden z dziesięciu", który był stałym elementem w ramówce TVP już od prawie 27 lat. Centrum Informacji telewizji publicznej wydało już w tej sprawie oświadczenie, z którego wynika, że rzeczywiście przyszłość teleturnieju stoi pod znakiem zapytania. 

NIE PRZEGAP: Nawet fani są oburzeni tym, co zrobiła Odeta Moro, gdy jej synek wpadł w histerię na środku ulicy! Szokujące nagranie trafiło do sieci

Tadeusz Sznuk od lat jest jedną z najbardziej szanowanych postaci w polskim show-biznesie. Widzowie cenią go za jego profesjonalizm i ogromną wiedzę. Prezenter dał się poznać jako osoba niezwykle opanowana i obdarzona ogromną klasą. Tadeusz Sznuk wielokrotnie był ciągnięty za język przez dziennikarzy, którzy byli ciekawi, jak wygląda jego życie z dala od kamer. Prezenter nigdy jednak nie zaspokoił ani ciekawości reporterów, ani swoich fanów. Przyznał, że nie lubi opowiadać o swoich prywatnych sprawach i konsekwentnie trzymał się tego przez lata będąc jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w kraju.

Kim jest Tadeusz Sznuk? Żona, dzieci, rodzina 

Tadeusz Sznuk nigdy nie wyjawił, kim jest jego żona i po 27 latach jego kariery jej tożsamość nadal pozostaje wielką niewiadomą! Dopiero po 12 latach od tego, gdy zdobył sławę, w wywiadzie ze swoją koleżanką z TVP Barbarą Trusińską przyznał, że ma żonę i dzieci. Zdradził jej wówczas, że żadne z jego pociech nie myśli o tym, by w życiu zawodowym pójść w ślady słynnego ojca.

- Dzieci przyjrzały mi się dobrze i trzymają się od mediów z daleka - skwitował krótko Tadeusz Sznuk pytany o swoje dzieci.

NIE PRZEGAP: Długo ukrywała, jak źle była traktowana. Smutna prawda o miłości Agnieszki Chylińskiej ujrzała światło dzienne

Z kolei dziennikarz Onetu próbował wyciągnąć od niego więcej informacji o jego żonie, zadając pytanie o tym, co myśli o nim jego żona. Tadeusz Sznuk znów z klasą wybrnął z tego pytania. 

- O czym myśli kobieta, tego żaden mężczyzna nigdy nie może być pewien, ale nie wiem, czy dobre wychowanie pozwoliłoby panu zacytować to, co miałbym do powiedzenia - powiedział Tadeusz Sznuk, a po chwili dodał: - Powiem tak, żona ma o mnie zdanie bez wątpienia słuszne.

NIE PRZEGAP: Kilka dni po zwycięstwie w "The Voice Kids" Sara Egwu-James przeżywa prawdziwy dramat. Nie żyje członek jej rodziny

Dopiero kilka kolejnych lat później mediom udało się dowiedzieć, że Tadeusz Sznuk ma troje dzieci. Jak ustalili dziennikarze, prowadzący "Jeden z dziesięciu" ma dwóch synów, którzy ukończyli studia informatyczne i właśnie z tym zawodem związali swoje życie zawodowe. Tadeusz Sznuk ma także córkę, która została psychologiem społecznym i związała się z branżą reklamową.

Wiadomo też, że prezenter jest szczęśliwym mężem, ojcem i dziadkiem i ma co najmniej dwoje wnucząt. Pozostaje mu tylko pogratulować!

NIE PRZEGAP: Dopiero po latach wydało się, ile tak naprawdę Krystyna Czubówna zarabiała w TVP! Szokująca kwota!

Złodziej alkoholu wybrał fatalne miejsce. Wbiegł z towarem pod radiowóz!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany